5 Ronin, Oncan ile yolları ayırıp Skewer’ı as kadroya yükseltti

Ana Sayfa / Blog
 Son Yazılar
5 Ronin, Oncan ile yolları ayırıp Skewer’ı as kadroya yükseltti

Şampiyonluk Ligi ekiplerinden 5 Ronin, üst koridor oyuncusu Oncan ile yolları ayırırken Skewer’ı as kadroya yükseltti ve akademi için Matilda’yla anlaşmaya vardı.

Geçtiğimiz sezonki başarının ardından 2021’e kötü bir başlangıç yapan 5 Ronin’de gidişata dur demek için hamleler yapılıyor. 2021 sezonunda BroCColi ve Pilot’ı transfer eden 5 Ronin, kadronun geri kalan parçalarını korumayı başardı ancak evdeki hesap çarşıya uymadı. Uyum sorunları yaşayan beşlide değişiklikler yapılmaya başlandı. Pilot’ın ayrılığının ardından üst koridor Oncan da takımdan ayrıldı. Pilot’ın yerine akademi oyuncusu Andariel gelmişti, Oncan’ın yerine ise Matilda transfer edildi ancak as kadroda Skewer’ı izleyeceğiz. Matilda ise akademi kadrosunda boy gösterecek.

Oncan geçtiğimiz mevsim sağlam performanslar sergilemişti ancak bu sezon takım içi uyum sorunları sebebiyle biraz geri planda kaldı. Lig içinde bir ara Skewer’ı as kadroda görmüştü ve Oncan Vadi’ye inmemişti. Bu değişikliği sene sonuna kadar korumak isteyen 5 Ronin, Skewer’ı as kadroya yükseltti. Oncan ise şu anda boşta.

5 Ronin ilk olarak nişancı pozisyonunda değişiklik yaptı. Akademi nişancısı Andariel’i as kadroya yükselten ekip Pilot ile yolları ayırdı. Deneyimli nişancı Pilot, Andariel’e yardımcı olarak genç oyuncunun gelişimine katkı sağladı. Bu değişikliğin ardından çıktığı ilk maçı kazanan 5 Ronin’de BroCColi’nin performansı göze çarpmıştı.

Oncan’ın bu sezon herhangi bit takımla anlaşıp anlaşmayacağı henüz net değil. Yapılan açıklamaya göre yeni transfer Matilda ise Akademi Ligi’nde boy gösterecek. As kadroya yükselen Skewer da bir dönem SuperMassive Akademi’de oynamıştı. Bakalım bu değişiklikle birlikte 5 Ronin gelecek haftalarda neler yapacak?


Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamış