Absolute, Papara SuperMassive’e transfer oldu

Ana Sayfa / Blog
 Son Yazılar
Absolute, Papara SuperMassive’e transfer oldu

Papara SuperMassive, resmi sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşım ile yeni transferi Absolute’u duyurdu.

Espor kariyerinde farklı takımlarda oynama şans bulan genç destek oyuncusu daha önce SaW Esports, P3P Esports, SUP Akademi ve Dark Passage’da kendine yer buldu. Absolute bu transfer ile birlikte eski takımına geri dönüş yaptı.

Ligimizde önemli tecrübeler edinen ve kendisini göstermeyi başaran Absolute, P3P Esports’un gençlerden oluşan kadrosunda gözde isimlerden biriydi. Pars Esport serüveninde ise Yükselme Ligi’ni ikinci tamamladı ve VFŞL için yapılan elemelerde YouthCrew ekibini yenerek lige yükseldi. Akademi Ligi’nin faaliyete başlamasıyla beraber Papara SuperMassive ile anlaşan destek oyuncusu, iki yarı final tecrübesi yaşadı. Absolute  başarılı işleri ve  performansıyla beraber ligimizin köklü takımlarından olan Dark Passage’ın formasını terletme şansını buldu. Dark Passage ekibi ile önemli tecrübeler yaşayan Absolute, iyi yerlere geleceğinin sinyallerini veriyordu.

Absolute, “Yuvama geri döndüm” diyerek eski takımına döndüğünü açıklamıştı. Gelişiminde büyük etkisi olan, VFŞL’nin önemli ekibi Papara SuperMassive’in kadrosunda kendisine yer buldu.  Gelişimini ve kendisini yakından takip edeceğimiz Absolute’un performansı merakla bekleniyor.

Papara SuperMassive’in Kış Mevsimi kadrosu neredeyse tamamlanmak üzere. Daha önce üst koridor Ragner, nişancı Kaori ve koç CristoL ile anlaşıldığını duyuran ekibin ilerleyen günlerde orta koridor ve ormancısını da duyurması bekleniyor.

 

 


Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamış