Bedava Riot Points

Ana Sayfa / Blog
 Son Yazılar
Bedava Riot Points

Bedava Riot Points

 


Özellikle Türkiye Efsaneler Birliği'nin kamera açısı konusunda çok iddialı olmak, böyle bir oyun stratejisine yakın bir yerde bulunuyor.
Karakter gelişimini de içeren bu oyun ilginç dinamikleri içeren özelliklere sahip. Her gün oyuncu tabanını geliştiren bu oyun, dünya çapında milyonlarca insanın oyuna bağlandığı bir oyun olarak görülüyor. Bugün, ortalama olarak, bu oyuna 30 milyondan fazla oyuncu bağlı ve ülkemizde birçok kişi bu oyuna dahil oluyor.

Kodları Nasıl Alabilirim?

 


Kod, bir kartta basılı alfanümerik bir sekanstır. Bu kodlar League of Legends mağazasında, bazen yalnızca kodlarla kullanılabilen harika içeriğe sahip olmak için kullanılabilir.
PAX, C2E2, Anime Expo, Gamescom, Dreamhack, sezon finalleri ve etkinliklerine katılarak alabileceğiniz diğer benzer etkinlikler. Haber için bizi takip etmeye devam edin, çünkü haberlere katılacağımız etkinlikleri tahmin ediyoruz. Ayrıca promosyon kodlarını sitemizde maç tahmini yaparak da çok kolaylıkla alabileceksiniz.
Bazen Razer, PC Gamer, vb. ürünleri ile League of Legends kodlarını sağlamak için kullanılır. Diğer şirketlerle de işbirliği yapabiliriz. Bu durumda, kodlar hizmetlerinin veya ürünlerinin bir parçası olarak dağıtılır.

 

Dijital Kodunuzu Ücretsiz Alın

 


Dünyanın en popüler bilgisayar oyunu League of Legends'de, dünya çapında milyonlarca oyuncu topluluğu stratejik olarak önemli çatışma alanlarında mücadele ediyor. Oyuncular, Riot Points (RP) aracılığıyla edinilen sanal eşyalarla oyun deneyimini geliştirebilir. Riot PIN, RP'ye dönüştürülebilen dijital bir koddur. Sitemiz diğer tüm sitelerden farklı bir sistemde çalışmaktadır ve sadece maç tahmini yaparak bile kendinizi güvene alabilirsiniz. 

 


Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamış