Bedava Riot Points Nedir

Ana Sayfa / Blog
 Son Yazılar
Bedava Riot Points Nedir

Bedava Riot Points Nedir?


Riot Points, oyun mağazasında kostümler, şampiyonlar, totem resimleri, runeler, büyü sembolleri ve eklemeler satın almanı sağlayan bir oyun para birimidir. Gerçek para veya kodlarla alınır. Tabi ki ücret ödeme devri artık geride kaldı. Çünkü sitemizde var olan maç tahmin imkanları sayesinde hiçbir ücret ödemeden RP alabileceksiniz. Tek yapmanızı beklediğimiz sitemiz üzerinden maç tahmin etmektir.

League Of Legends Skoru Nedir?

 


Her şeyden önce, RP nedir? RP, Riot Games'in ödeme aracıdır. Bu ödeme cihazıyla oyunda kozmetik ürünleri satın alabilirsiniz. Bu RP puanlarıyla çoğu kahramanın kilidini de açabilirsiniz. Kısacası para diyebiliriz. Bu gözlükler genellikle kozmetik ürünlerde, yani ciltte harcanır. Karakterinizi bu noktalarla elde etmeniz asılsızdır. Çünkü ilerledikçe, kahramanların çoğunun kilidini zaten açacaksınız. Bu nedenle, cilt üzerinde harcamak daha mantıklı olacaktır.

 

League Of Legends Nedir?

 


League of Legends, kumar oynamanın rol yapma oyunlarının unsurları ile birleştirildiği dinamik ve rekabetçi bir çevrimiçi oyundur. Tasarım ve oynanışlarıyla iki eşsiz şampiyon takımı çeşitli savaş alanlarında ve oyun modlarında yarışacaksınız. League of Legends, sürekli değişen şampiyonlarla, sık sık güncellenen içeriklerle ve canlı bir turnuva ortamıyla, tüm yetenek seviyelerindeki oyuncuların sıkıntı yaşamadan uzun süre oynayabileceği bir oyundur.
Oyun, oyuncuların deneyimine ve haritanın özelliklerine bağlı olarak basmakalıp sistemleri kullanıyor. Genellikle büyük turnuvalarda ve yeni yamalar sonra insanlar tarafından kabul edilir ve çözülür. Oyunda 5 rol var. Her rol için şampiyonlar var. Genel olarak bilinirler ve onların ötesine geçmezler. Çıkış genellikle başarısızlıkla sonuçlanır.

 

Sitemizden maçtahmini yaparak RP kazanabilirsiniz.


Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamış