Bedava RP Kodu

Ana Sayfa / Blog
 Son Yazılar
Bedava RP Kodu

Bedava RP Kodu


Legend Ligi olarak da bilinen Lol Rp, Riot Games tarafından geliştirilen ve tanıtılan çok oyunculu bir oyundur. 2008 yılında dünyaya duyurulmuş olmasına rağmen, 2009 yılında başlatılmıştır.
Oyuna girdiğiniz her eşyanın gücünüzü arttırdığını, ancak şampiyonluğu kazanma şansınızı artıran bazı eşyalar olduğunu varsayalım. Riot Games Ayrıca, şirket Türkiye'de bir ofis açtı ve Lola RP, ancak ülkemiz daha fazla dikkat toplamaya başladı. Oyunda düzenlenen turnuvalar sonucunda birçok büyük ödül kazandı ve oyun Türkçe'ye çevrildi.


Lol Rp Nasıl kullanılır?

 


Oyunda 3 farklı kart var, yani üç farklı oyun tarzı. Bugün bile, oyun gelişmeye devam ediyor, okuduğunuzda bile güncellemeler devam ediyor.
Oyun satın alma bölümünden indirilir ve bu kodları burada kullanma süresi 1 yıldır. Ne zaman yeni kostüm almak istersen, Lol RP'yi satın almalısın. Lol ayrıca belirli zamanlarda kampanyalar düzenleyerek bonus RP'ler sunar. Bu kampanyadan alınan bonuslar hesaplanır ve ikiye katlanır.
Lol RP'yi sitemiz üzerinden kazanmak için, sitemizde bir tahminde bulunmanız yeterlidir. LOL RP maçlarını tahmin ettikten sonra, kod size anında soru sorulmadan sunulacaktır.


Basit Kod Aktivasyonu


Sitemizden standart RP miktarları kazanabilirsiniz. Riot PIN'iniz size site aracılığı ile gönderilecektir. Bu sadece Türkiye'de Efsaneler RP Mağaza Satın Alma / Riot PIN Ligi sunucusunda çalışan bir kod değil, Kod sekmesine bir bölüm yazarak da etkinleştirebilirsiniz.
 


Yorumlar

1 Adet Yorum Bulunuyor