Bedava Rp Kodu Alabilmenin Basit Yolu

Ana Sayfa / Blog
 Son Yazılar
Bedava Rp Kodu Alabilmenin Basit Yolu

Bedava Rp Kodu Alabilmenin Basit Yolu

 


RP, League of Legends oyun mağazasındaki alışverişlerin para birimidir. Mağazada şampiyonların görünümünü ve etkilerini değiştirebilir ya da XP'nin 30 seviyesine daha hızlı ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda, oyunda IP desteği alarak ve şampiyonlara daha hızlı ulaşmanıza yardımcı olacak eşyalar satın alarak maç başına daha fazla ip kazanabilirsiniz. Şampiyona kazanmak için beklemek istemeyen oyuncular için Rp şampiyonları daha erken açabilir ve oyun tecrübelerini geliştirebilir. 

 

Lol (Efsaneler Birliği) Nedir?

 


Efsaneler Birliği, LoL; Efsaneler Birliği, Türkçe adı, 2009 yılında Riot Games tarafından geliştirilen MOBA (çok oyunculu çevrimiçi savaş arena) oyunudur. LoL'de oynanışı değiştiren 3 harita var: Sihirdar Vadisi, Ominous Korusu ve Endless Cliff. LoL, Windows ve Mac OS'ta oynamak için ücretsiz bir oyundur. Oyunun amacı, savunma yapılarının desteklediği, genellikle rakip takımın kalbi olan ana binayı (Nexus) imha etmektir. Şampiyonlar maçın başında zayıf. Mahalle'de eşya topladığınızda ve puan kazandığınızda şampiyonlar güçlenir.

Lol RP Nedir?

 


LoL RP, oyundaki tüm alışverişlerde kullanılabilecek bir para birimidir. Oyuncular LoL RP kullanarak oyun içi kazanç elde edebilir, takım elbise veya bazı geliştirme kartları (IP Boost ve EXP Boost) satın alabilir ve farklı bir deneyim yaratabilir.

 

Lol RP Nasıl Kullanılır?


LoL RP oyundan aktif edilebilir. Oyuna girdikten sonra, MAĞAZA sekmesine tıklayın ve RP Satın Al düğmesine basın. Ardından Perdigital.com'da satın aldığınız LoL RP kodunu, Riot PIN ve Kodları seçeneğini seçip uygun alana girerek etkinleştirebilirsiniz.

 

Lol RP'yi Ücretsiz Bulabilir Miyim?


LoL RP'yi ücretsiz bulmak oyunda sizi yasaklayabilir, çünkü Riot Games bu gibi durumlarda bir numaradır. Bu nedenle, ücretsiz olarak etkinleştirmeye çalıştığınız her LoL RP için bizim sitemiz size yardımcı olabilir. Çünkü sitemizde maç tahmini yaptığınız zaman ücretsiz olarak RP vermekteyiz ve bu RP, Lol oyunu düzeni içinde sahte olarak algılanmamaktadır. Diğer sahte sitelerden alacağınız RP değerleri oyunda geleceğinizi etkileyecektir. Ancak bizim kodlarımızı güvenle kullanabileceksiniz.


Yorumlar

1 Adet Yorum Bulunuyor