Bedava Steam Cüzdan Kodu Burada! 2022

Ana Sayfa / Blog
 Son Yazılar
Bedava Steam Cüzdan Kodu Burada! 2022

Steam Cüzdan Kodu, hesabınızın Steam platformundaki bakiyesini belirleyen koddur. Steam platformundaki Steam cüzdan kodunu kullanarak, kullandığınız kod miktarı için TL hesabınızı Steam hesabınıza eklersiniz.

Steam bakiyeniz ile Steam platformunda oyun satın alabilir ve / veya Steam oyun pazarında çeşitli alışverişler yapabilirsiniz.

Steam Cüzdan Kartı Nedir?

İngilizce Steam Cüzdanı veya Steam Cüzdan Kartı, Steam hesabınıza para yatırmanızı sağlar. Bu krediyle, kullanıcı hakkında herhangi bir kişiye bilgi aktarmadan, Steam'deki herhangi bir oyun veya ek paketi kolayca satın alabilirsiniz.

Bu program ile Steam programındaki Steam cüzdan kodu, çünkü oyunu satın alabilir veya oyunda satın alabileceğiniz parayı kullanabilirsiniz. Ödemeyi yaptıktan sonra, bakiyeyi Steam programına yükleyen benzersiz bir Steam kodu alacaksınız. Ödeme yapmak istemeyen ve daha güvenilir bir yöntem arayanlar için de sitemizin sunduğu imkanları öğrenebilirsiniz.

Steam Cüzdan Kodu Nasıl Alınır?

Tüm siparişler için Steam Cüzdan Kodunuz, siparişinizde belirtilen e-posta adresine gönderilecektir. Kredi kartı siparişinde cüzdan kodu 48 saat sürebilir. Kapıda ödeme ve para transferi olan siparişlerde, siparişinizi aldıktan sonra bir cüzdan kodu gönderilecektir. Tatil günleri ve hafta sonları cüzdan kodu verilemez. Sitemize gelip maç tahmini yapan her üyemize gerçek steam cüzdan kodu vermekteyiz. Diğer yerlerden gidip, yüksek oranlarda ücret ödemenize gerek yoktur. 

Steam Cüzdan Kodunu Kullan

Herhangi bir sitede satın alınan Steam Cüzdan Kodunu kullanmak çok kolaydır. Steam cüzdan kodunuzu, görüntülenen ekranda satın aldığınız Steam cüzdan kodunu girerek etkinleştirebilir ve kullanabilirsiniz.

Daha iyi ve daha eğlenceli oyunlar oynamak istiyorsanız hemen buharlı oyunlarla tanışmalısınız. Bu oyunları daha kolay oynamak için, web sitemizde bir tahmin yaparak ücretsiz cüzdan para kazanabilirsiniz.


Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamış