CristoL, Papara SuperMassive’e transfer oldu!

Ana Sayfa / Blog
 Son Yazılar
CristoL, Papara SuperMassive’e transfer oldu!

En son 2020 Kış Mevsimi’nde Papara SuperMassive’in koç ekibinde yer alan CristoL, bir mevsim aranın ardından takıma geri döndü.

Papara SuperMassive’in gelecek sezon için genç ve potansiyelli oyunculardan kurulu bir kadro yapılanmasına gitmesi bekleniyor. Haliyle bu kadronun başına da deneyimli ve aynı zamanda önü açık bir koç gerekiyor. Papara SuperMassive’in bu görev için adayı CristoL oldu. Başarılı koç, gelecek mevsim SUP ekibinin başında olacak.

CristoL ligin en bilinen ve en çok sevilen koçlarından bir tanesi. Dışarıdan bakıldığında bunun sebebinin yükselişteki kariyeri olduğu söylenebilir. Sosyal medya üzerinden oyuncular ile olan iletişimini de göz önünde bulundurursak hem içerden hem de dışarıdan sevilen biri olduğunu söylemek mümkün. Bunun yanında CristoL’ün SUP’tan ayrıldıktan sonraki mevsiminde Galakticos ile ne kadar başarılı olduğunu görmüştük. Galakticos normal sezonu ikinci bitirip playoff’larda yarı final oynamıştı.

SUP’un geçtiğimiz mevsim kurduğu kadro sezonun sona ermesiyle dağılmıştı. CristoL, eski iş arkadaşı Pades’ten boşalan koltuğa oturacak. Bilindiği üzere Pades Brezilya temsilcisi Flamengo Esports ile anlaşmaya varmıştı. CristoL’ün daha önce SUP’ta çalışıp takım ortamını ve işleyişine hakim olması da artı yönlerden bir tanesi.

Eğer ki dedikodular gerçekleşirse ve SuperMassive gelecek sezon genç ve potansiyelli oyunculardan kurulu bir beşliyle mücadele etme kararı alırsa, CristoL ile birlikte şampiyonluğun en büyük adaylarından biri olacaklarını söylemek mümkün. Bakalım SUP, 2021 için nasıl bir kadro planlıyor?


Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamış