FIFA 2020 Yenilikler ve Ne Zaman Çıkacak?

Ana Sayfa / Blog
 Son Yazılar
FIFA 2020 Yenilikler ve Ne Zaman Çıkacak?
5/5

       Ea Games tarafından geliştirilen oyun, 27 Eylül 2019 yılında yayınlanacaktır. Şuanda ön sipariş ile oyunu alabilmek mümkündür. Oyunun en büyük yeniliği önceleri Ea Games tarafından geliştirilen Fifa Street oyununu Fifa 20’de mod olarak ortaya koyması olmuştur. Bu modun ismi VOLTA Futboludur. Bu mod ile oyun mekaniğinde gerçekçi futbola özel oyun mekaniği sistemini getirmiştir. Sadeleştirilmiş dokunuşlar ve beceri hareketleri ve yeni yetenek animasyonları duvardan çarptırarak oyuncu geçme gibi özellikler bulunmaktadır. Volta Futbolu, oyuncuları özelleştirip ve kişileştirebileceğimiz için sayısız şekilde oyununun tipini, vücut özelliklerini, vücudunda dövme gibi çeşitli seçenekleri oyunculara eklememize olanak sağlıyor. Erkek veya kadın olarak oynanabilmektedir. Bu oyun modunda Londra, Tokyo gibi çeşitli sokaklarda futbol oynama imkânı veriyor. Bu mod ile 3 vs 3, 5 vs 5, boş kale gibi oyun modlarını oyun içinde kullanabilmekteyiz. Volta futbolunda Santra, Volta Dünyası, Volta Hikayesi, Volta Ligi modları mevcuttur.
   

Oynanış mekaniğinde de birçok değişiklik hakimdir. Gerçekçi oyun anlayışında Dinamik Bire Birler, Yapak Zekâ Savunması, Doğal Oyuncu Hareketi gibi özellikler getirilmiştir. Belirleyici anlar  diye bir mekanik geliştirilmiş ve maçın son dakikalarında sonucu etkileyecek oyuncu özellikleri devreye girerek oyuncuların soğukkanlı bitiricilik, slalom dripling, kontrollü müdahale, duran top yenilemesi, soğukkanlı bitiricilik gibi önemli mekanikler oluşturulmuştur.
     

Top fiziğinde de birçok değişiklikler olmuş, Top odaklı hareket ve yeni şut açıları ile vuruşlarında ve top gidişlerinde önemli değişiklikler bizi bekliyor. Bu şekilde daha gerçekçi ve üst seviye şut açıları yakalanabilecek.
   

 Oyun Standart, Şampiyonlar ve Ultimate sürümleri bulunmaktadır. Paketlere göre oyunculara çeşitli hediyeler verilecektir. Oyun PS 4, XBOX ONE, PC, Mobil, Nintendo Switch gibi platformlara çıkacaktır. PC Sistem gereksinimleri şu şekildedir;

FIFA 20 Minimum PC Teknik Özellikleri:


İS: Windows 7/8.1/10 - 64-Bit
İşlemci: AMD Phenom II X4 965, Intel Core i3-2100 veya dengi
Bellek: 8GB
Ekran Kartı: AMD Radeon HD 7850 2GB, NVIDIA GTX 660 2GB veya dengi
Sabit Disk: En az 50 GB boş alan
Online Bağlantı Gereksinimleri: En az 512kbps internet hızı. Yüklemek ve oynamak için internet bağlantısı gerekir.

 

FIFA 20 Önerilen PC Teknik Özellikleri:
 

İS: Windows 10 - 64-Bit
İşlemci: AMD FX 8150, Intel i5-3550 veya dengi
Bellek: 8GB
Ekran Kartı: AMD Radeon R9 270X, NVIDIA GeForce GTX 670 veya dengi
Sabit Disk: En az 50 GB boş alan

 

Online Bağlantı Gereksinimleri: Geniş bantlı bağlantı önerilir. Yüklemek ve oynamak için internet bağlantısı gerekir.
      Oyun şuanda geliştirme aşamasında olup 27 Eylül 2019 yılında yayınlanacaktır. Tabiki Demo oyundan önce çıkıp kullanıcıların deneyimine sunulacaktır. Demo tarihi daha belli değildir.


Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamış