Halo Infinite, çok oyunculu modunu ücretsiz yapacak

Ana Sayfa / Blog
 Son Yazılar
Halo Infinite, çok oyunculu modunu ücretsiz yapacak

Xbox Series X’in çıkış oyunlarından olması planlanan Halo Infinite her ne kadar ücretli bir yapın olsa da çok oyunculu modu tamamen bedavaya oynanabilecek.

Oyuncular için güzel bir haber, oyun sektörüne salındı. Microsoft’un en ünlü oyun serilerinden birisi olan Halo’nun çıkacak olan yeni olyunu Halo Infinite hakkında, oyunun çok oyunculu modunun ücretsiz olacağına dair söylentiler vardı. Bu söylentiler birkaç gün önce doğrulandı. Serinin, çıkacak olan son yapımının çok oyunculu modu bedavaya oynanabilir olacak.

Sızıntıdan sonra doğrulanan bilgilerden bir diğeri de oyunun Xbox Series X’de 120 FPS’e kadar destekleneceği. Ayrıca yapımın, çok oyunculu modunda, Battle Pass sistemine ve yeni özelleştirme seçeneklerine sahip olacağı da doğrulanan bilgiler arasında.

Halo Infinite, Xbox Series X’e çıkacak oyunların tanıtıldığı etkinliğin açılış oyunuydu. Microsoft’un, Sony’nin PS5’ine rakip olarak çıkaracağı konsolun sahip olacağı yapımların tanıtıldığı etkinlikte bir sürü yeni oyun görmüştük. Ayrıca Microsoft, yeni oyunların haricinde, sahip olduğu Game Pass sistemini de vurgulamayı ihmal etmemişti. Etkinlikte gösterilen oyunlara göz atmak isterseniz şu yazımıza göz atabilirsiniz.

Oyuncular, etkinlikte yayımlanan fragmandan sonra Halo Infinite ile ilgili bazı memnuniyetsizliklerini dile getirdiler internet üzerinden. Çoğu izleyici, kendilerine sunulan oynanıştan ve mekanikten memnunken yapımın sahip olduğu görsellik bir kesmi rahatsız etmişti. Özellikle fragmandaki ana kötü karakterin tasarımı, birçok izleyiciye göre konsolun gücünü yansıtacak kadar kaliteli değildi. Hatta son zamanlarda PS4’e çıkış yapmış bir çok oyunun, yeni Halo oyunundan daha güzel gözüktüğünü söylüyorlar.


Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamış