Impostor Factory için yeni bir tanıtım videosu yayımlandı

Ana Sayfa / Blog
 Son Yazılar
Impostor Factory için yeni bir tanıtım videosu yayımlandı

Freebird Games’in başarılı oyun serisinin üçüncu yapımı olan Impostor Factory için, Kan Gao’nun kanalında yeni bir tanıtım videosu paylaşıldı.

Bağımsız yapımlar arasında kendine oldukça güzel bir yer edinmiş, başarılı oyun serisinin yeni üyesi haakında bir tanıtım videosu paylaşıldı. Impostor Factory ismi ile çıkış yapacak oyun, Kan Gao’nun başarılı oyun serisi olan To the Moon’un 3. Bölümü olacak.

Bahsettiğimiz oyun serisi, 2011 senesinde çıkış yapıp 2012 senesinde Steam’e gelen To the Moon ile başladı. Piyasadaki diğer bağımsız yapımlar arasından, sahip olduğu başarılı hikaye anlatımı ile sıyrılmayı başaran oyun, çıktığı sene ödülden ödüle koştu.

Serinin hali hazırda çıkmış olan 3 adet oyunu var. İlk ve en başarılı yapım olan To the Moon, 2011 senesinde çıkarken serinin ikinci bölümünü oluşturan Finding Paradise 2017 senesinde Steam’e çıkış yaptı. Seri içerisinde bir ara oyun olarak çıkan A Bird Story ise 2015 yılında oyuncularla buluştu.

Bu başarılı seriyi özetlememiz gerekirse müşterilerinin son dileklerini gerçekleştirmeye çalışan iki doktoru anlattığını söyleyebiliriz. Dr. Eva Rosalene ve Dr. Neil Watts, Sigmund Corp. şirketinde çalışmaktadır. Bu şirketin yaptığı şey ise ölüm döşeğinde olan insanların hafızalarına girip ölmeden önceki son dileklerini gerçekleştirmektir. İlk oyunda oldukça duygusal, ikinci oyunda ise ayakları çok daha sağlam bir şekilde yere basan iki hikaye anlatan oyunun üçüncüsünü merakla bekliyoruz.

Serinin üçüncü oyunu olacak olan Impostor Factory, 2020’nin sonlarına doğru çıkış yapacak.


Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamış