Kaori, Papara SuperMassive’e transfer oldu

Ana Sayfa / Blog
 Son Yazılar
Kaori, Papara SuperMassive’e transfer oldu

Son olarak fastPay Wildcats forması giyen nişancı Kaori, son şampiyon Papara SuperMassive ile anlaşmaya vardı.

Gelecek sezon için genç ve başarıya aç bir beşli oluşturmak isteyen Papara SuperMassive geçtiğimiz gün ana koçunu ve üst koridorunu duyurmuştu. Koç pozisyonda CristoL ile anlaşan ekip üst koridoruna Galatasaray Espor’dan Ragner’i transfer etmişti. Son şampiyon akşam saatlerinde yaptığı duyuru ile nişancı pozisyonunu geçtiğimiz seneyi göz dolduran bir performansla fastPay Wildcats’de tamamlayan Hasan “Kaori” Şentürk ile anlaştığını açıkladı.

İlk profesyonel oyunculuk deneyimini Aftershock Esports formasıyla yaşayan Kaori, burada iyi bir mevsim geçirmedi. Genç ve tecrübesiz oyunculardan kurulu olan Aftershock Esports, Yükselme Ligi’nde oynadığı on maçı da kaybetti. Akademi Ligi’nin kurulmasıyla Dark Passage’ın dikkatini çeken nişancının bir sonraki durağı burası oldu. Akademi Ligi’nde iyi performanslar sergileyen oyuncu as kadroyla da maçlara çıktı.

Sezon arasında Bahçeşehir SuperMassive’e transfer olan oyuncu burada da akademi kadrosunda yer aldı. Bir kez as takımda oynayan isim Wolf ile birlikte Vadi’ye indi. Akademi Ligi’nde ise yarı final oynamayı başardı. Zeitnot gibi bir oyuncunun arkasında olması, muhtemelen oyun bilgisini geliştirmiştir. Hem mental hem de mekanik olarak daha iyi bir seviyede olduğu düşünülen Kaori, İstanbul Wildcats’e katıldı. fastPay Wildcats’de harika bir sezon geçiren genç nişancı yarı finalde 5 Ronin engeline takıldı ve mevsimi noktaladı.

2021 sezonunda akademisinde oynadığı takıma as olarak dönen Kaori’nin performansı merakla bekleniyor.


Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamış