Köken Vandal Kaç VP? Kaç TL? Güncel 2022

Ana Sayfa / Blog
 Son Yazılar
Köken Vandal Kaç VP? Kaç TL? Güncel 2022

Köken skin koleksiyonu İhtişamlı silah serisi skinler gurubunda yer alan bir silah skin setidir. Bundan dolayı da silahlara özel animasyon ve ses efektleri içermektedir. Köken skin koleksiyonunda bulunan Köken Vandal’ın 4 adet animasyon seviye yükseltmesi ve baz renk dışında 3 adet renk (Yeşil, Kırmızı ve Beyaz) varyant yükseltmesi vardır.

Köken Vandal silahı oyuncuların en çok merak ettiği bir silahtır. Bu meraktan dolayı oyuncular Köken Vandal’ın mağazaya geldiğinde Kaç VP? İle satışa sunulduğunu merak etmektedir. Bu meraktan dolayı oyuncular Köken Vandal’ın Kaç VP ile satıldığını aramaktadır. Bu sonun cevabı yani Köken Vandal’ın Kaç VP olduğunu sizlere açıklayacağız.

Valorant Köken Vandal 1775 Valorant VP’dir.

Köken Vandal Kaç TL?

Köken Vandal’ı oyuncular envanterine katmak isterse 1775 Valorant VP ile envanterine katabilir. 1775 Valorant VP ise tek başına satılan bir VP miktarı değildir. Bundan dolayı da Köken Vandal’ı satın almak için 1450 + 175 + 175 VP veya 1200 + 575 VP seçeneklerini satın alabilir. Bu VP miktarlarının fiyatı ise 132 TL ile 140 TL arasında değişmektedir.

Yani Köken Vandal fiyatı 132 TL ile 140 TL arasında değişmektedir.

 

Esporanalist.com


Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamış