Ksaez, Papara SuperMassive’de!

Ana Sayfa / Blog
 Son Yazılar
Ksaez, Papara SuperMassive’de!

Yavaş yavaş 2021 kadrosunu duyuran Papara SuperMassive, eski oyuncusu Ksaez ile yeniden anlaştığını açıkladı.

Papara SuperMassive kadrosunun genç ve başarıya aç oyunculardan kurulu olacağı biliniyordu. Bugüne kadar üç oyuncusunu duyuran ekip orta koridor ve ormancı transferlerini sona sakladı. SUP bugün yaptığı açıklamada gelecek sezon orta koridor rolü için Ksaez ile anlaşıldığını duyurdu.

Ksaez, Royal youth Akademi’de sergilediği performansla karyierine hızlı bir giriş yaptı. Henüz ilk mevsiminde mekanikleriyle ön plana çıktı ve ileride önemli yerlere gelebileceğinin sinyallerini verdi. Royal Youth Akademi genö orta koridor için tam olarak ilk mevsimi değildi çünkü daha önce Yükselme Ligi’nde Team Cappadocia forması giymişti fakat 2019 sezonunun başından sonuna Vadi’ye inerek önemli bir tecrübe edindi.

SUP Akademi’de forma giydikten bir mevsim sonra Dark Passage’a transfer oldu ve VFŞL’de ilk kez forma giydi. Ksaez ilk mevsiminde mükemmele yakın performanslar segiledi ve MVP ödüllerini topladı. Dark Passage geçtiğimiz mevsim playoff’lara yükseldi fakat çeyrek finalde elendi.

Ksaez transferiyle takımın dördüncü oyuncusu da belli oldu. Bu duyuruların ardından kadrodaki tek eksik parça orman pozisyonunda. Söylentilere göre orman rolü için de Dark Passage’ın kapısını çalan SuperMassive’in Kireas ile anlaşması bekleniyor. Bu transfer de tamamlanırsa Papara SuperMassive 2021 kadrosu: Ragner, Kireas, Ksaez, Kaori, Absolute ve koç CristoL. Bakalım ekip yarın beklenen orman transferini açıklayacak mı?


Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamış