LOL Bedava Rp kodu Almak Artık Çok Kolay

Ana Sayfa / Blog
 Son Yazılar
LOL Bedava Rp kodu Almak Artık Çok Kolay

Her gün sistemi oluşturanlar, sitede kazandıkları para için yeni oyunlar, kostümler ve RP kodları paylaşıyorlar. Bir oyun için RP almadıysanız ve RP gibi pahalı eşyalar için para harcamak istemiyorsanız, siteyi istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Site tamamen ücretsizdir, herhangi bir para veya hesap bilgisi gerektirmez. Bu yüzden risk altında olduğunu düşünmeyin.

RP Nedir?

Riot Points, Riot Games tarafından oluşturulan ve League of Legends oyununda kullanılan bir ödeme aracıdır. Kısa isim - RP. Oyunun bir kısmı satın alma işleminden yüklenir. Kodları kullanma süresi 1 yıldır. Şampiyon ve kostüm satın almak için kullanılır. İsterseniz sitemizde isyan puanları kazanabilirsiniz. Popüler inanışın aksine, bunu çok basit bir şekilde yapabilirsiniz.

Bonus RP kampanyaları zaman zaman Efsaneler Birliği tarafından düzenlenmektedir. Bu kampanyalarda bonuslar iki katına çıkar. Örneğin, 840 RP kodunda bonus bahis olan 40 RP, iki kez uygulanır. Toplamda 880 rupi hesabınıza indirilecektir.

LOL RP Ne kadardır?

Lig Sihirdar Vadisi, Ominous Korusu ve Sonsuz Kayalık oyunundaki efsanelerden oyunun adını değiştirerek haritanın gidişatını değiştirebilirsiniz. Riot Point adlı oyun kısa para birimi LOL RP kullanıyor. Bu para birimi ile oyuncular oyunda tüm alımları yapabilir.

Oyuna girdikten sonra, "Mağaza" düğmesine tıklayın ve Riot Games ile sözleşme imzalayan sitelerde satın alabileceğiniz RP satın alma düğmesini açın. Satın alınan RP kodu oyunda aktif hale getirilebilir ve kullanılabilir. LOL RP oyun kıyafeti, geliştirme kartları ve benzeri durumlar ilerleme kaydetmek için kullanılabilir.

Etkileyici ve sürükleyici etkisiyle, bağımlılık yaratan bir oyun, son zamanların en popüler oyunlarından biridir. Bu, RP adresini bizimle kazanmanın kolay bir yoludur. Bir maç tahmini yaparak RP'yi cüzdanınıza kolayca yükleyebilirsiniz.


Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamış