Maç Tahmini İle Steam Cüzdanınızı Doldurun!

Ana Sayfa / Blog
 Son Yazılar
Maç Tahmini İle Steam Cüzdanınızı Doldurun!

Maç Tahmini İle Steam Cüzdanınızı Doldurun

 


Steam günümüzde iyi bilinen bir platformdur ve bu platforma katılmak için üye olmanız gerekir. Steam Cüzdan Kodu, bu platformda bakiyeyi indirmek için sattığınız koddur. Bu platformun kodunu satın alırsanız, oyunda bir oyun veya mağaza satın alabilirsiniz. Steam kodunu kullanmak için platforma giriş yapabilir ve seçtiğiniz oyuna girerek satın aldığınız kodları kullanabilirsiniz. Bu kodların fiyatları farklı versiyonlarda sunulmaktadır. 

Ücretsiz Steam Cüzdan Kodu

 


Valve, kodun ne zaman üretildiğini ve hangi şirketin sattığını gördüğünde hesabınızı sürekli olarak kapatabilir, çünkü sürekli kontrol eder. İnternet üzerinden oyunları yaygın olarak dağıtmak ve ilgili multimedyayı dağıtmak için kullanılır. Pek çok oyun, ek paket ve oyunla ilgili program Steam üzerinden satılır ve Internet üzerinden doğrudan bir bilgisayara indirilebilir.
Sitemiz aracılığı ile diğer sahte sitelerden ayrı olarak sadece maç tahmini yaparak güvenilir yollardan steam kodu kazanabileceksiniz. Güvenilir ve gerçek kod kazanmak isteyenlerin bir numaralı yardımcısı olmak için böyle bir sistem geliştirdik. Sadece maç tahmini yapmak ile cüzdanınızı steam kodları ile doldurmanız mümkün hale gelmiştir.


Steam Topluluğu 

 


Steam arayüzünü kullanarak, envanterinizdeki eşyaları% 15 Steam komisyonu için satabilir veya diğer kullanıcılarla değiştirebilirsiniz. Steam'e girer girmez, Topluluk - Market sekmesindeki Topluluk Pazarını açın ve envanterinizi açmak için “Satış Öğesi” düğmesini tıklayın. En üstteki sekmelerin içeriği nedir, oyun, ürünü satmak istediğiniz öğeye atıfta bulunur, envanter satmak istediğiniz sekmeyi açtıktan sonra, detaylar ve detaylar görüntülenir.


Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamış