Maç Tahmini Yap Ücretsiz Steam Cüzdan Kodu Kazan!

Ana Sayfa / Blog
 Son Yazılar
Maç Tahmini Yap Ücretsiz Steam Cüzdan Kodu Kazan!


Steam Cüzdan Kodu, Steam hesabınıza para yatırmanızı sağlayan bir ödeme yöntemidir. Satın alınan cüzdan kodunu kullanarak hesabınıza para aktarabilirsiniz. Bakiye, Steam cüzdanının kodu tutarında hesabınıza geçecektir. Bakiyenize yüklenen tutarla, oyun pazarında alışveriş yapabilir veya Steam'de veya oyun mağazalarında oyun oynayabilirsiniz. Steam cüzdan kodunu ayarladıktan sonra, arkadaşlarınıza bile gönderebilirsiniz. Steam Cüzdan Kodu, bu nedenle, çok yararlıdır.
Steam'de bulunan yüzlerce oyun sayesinde, Steam Cüzdan kodu sizi oynatacak. Bu kodu almanın bir diğer avantajı da oyunlara olan ilginin artması. Steam cüzdanının yardımı ile oyun içi cüzdan oyunu daha çok sevmenize yardımcı olur. Steam cüzdan kodu oynamanızı teşvik edecektir. Steam cüzdan kodunun bir başka avantajı da arkadaşlarınızla yeni bir iletişim ortamı bulmanızı sağlamasıdır. Steam üzerinden hediye göndererek arkadaşlarınıza güven verebilirsiniz. Bu nedenle, Steam bazı şeylerde önemli bir rol oynar.


Steam Cüzdan Kodundaki Fiyatlar Nedir?

 


Steam cüzdan kodu fiyatları bakiye tutarındadır. 3, 5, 10, 25, 50, 100, 200, 250 ve 300 pound yükleyebilirsiniz. Steam cüzdan kodunu Steam web sitesine giderek, bu fiyatlardan birini seçerek ve Steam cüzdanı satın al düğmesine tıklayarak alabilirsiniz. Kredi kartı veya banka kartı ödeme seçenekleri çevrimiçi olarak mevcuttur.
Steam cüzdan kodu fiyatları, satın alma miktarına göre değişir. Steam cüzdan kodu 15 haneden oluşur. Ayrıca, ücretsiz Steam kodu bulmak çok risklidir. Bu nedenle, hedefleri olan oyuncu Steam kodunu satın almalıdır.
Bizim sitemizde ise hiçbir ücret ödemeden sadece maç tahmini yaparak sizi tatmin edecek düzeyde kod kazanabilirsiniz. Sadece maç tahmini yaparak kod kazanmanın başka bir yolu internet sitelerinde bulamazsınız. 
 


Yorumlar

2 Adet Yorum Bulunuyor

  • peki bunun bir sınırı varmıdır ne zamandan itibaren veriyorsunuz kodları ? veya ne zaman veriyorsunuz