Maç Tahmini Yapana Steam Kodu Hediye

Ana Sayfa / Blog
 Son Yazılar
Maç Tahmini Yapana Steam Kodu Hediye

Steam oyunları, herhangi bir ek ücret veya lisans ücreti almadan çevrimiçi oynayabileceğiniz çok oyunculu oyunlardır. Bu oyunlar arasında Knight Online, klan çatışması ve Counter Strike sayılabilir. Hem gençler hem de yetişkinler, ilk önce satın almanız gereken buhar oyunları gibi bu oyunları oynamayı tercih ediyor.

Steam Cüzdan Kodu Nedir?

Steam kodu olarak da görünen Steam Cüzdan kodlarını satın alırken, bir ücret ödersiniz. Önceden yüklenmiş bir kart olarak tanımlayabileceğiniz Steam cüzdan kodları, sitemizde sizin için ücretsiz de verilmektedir. 

İnternet üzerinden oyunları yaygın olarak dağıtmak ve ilgili multimedyayı dağıtmak için kullanılır. Pek çok oyun, ek paket ve oyunla ilgili program Steam üzerinden satılır ve Internet üzerinden doğrudan bir bilgisayara indirilebilir. Ekim 2015 itibariyle, 5.500'den fazla oyun ve 135 milyon aktif kullanıcı bulunmaktadır.

Nerede Kullanılır?

Bu hizmet Softwave tarafından geliştirilen bir ödeme yöntemidir. Bu kodlar ile bir oyun satın alabilir veya oynadığınız oyunda kullanabilirsiniz.

Türk Lirası ve diğer para birimlerinde Steam cüzdan kodlarını web sitemizden satın alabilirsiniz, ancak oyun tahmini ücretsiz ve komisyonsuz yaparak, ihtiyaç duyduğunuz oyunları indirerek, oyun eşyaları satın alarak oyunun tadını çıkarabilirsiniz. 

Peki Bu Kodu Nasıl Kazanacaksınız?

Sitemize gelip maç tahmini yapan herkese ücretsiz olarak oyunlarında kullanmak üzere steam cüzdan kodu hediye ediyoruz. Üstelik herhangi bir şart da koşulmamaktadır. Tek yapmanız gereken maç tahminlerini gerçekleştirmektir.

 


Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamış