Ning, gelecek mevsim forma giymeyecek

Ana Sayfa / Blog
 Son Yazılar
Ning, gelecek mevsim forma giymeyecek

Invictus Gaming’in Çinli ormancısı Ning, inaktif konuma geçerek önümüzdeki mevsim forma giymeyeceğini duyurdu.

Bir döneme damga vuran Invictus Gaming, son iki yıldır beklentilerin altında performanslar sergiliyor. Özellikle ormancı Ning’in bireysel performansı taraftarlar tarafından en çok eleştirilen nokta olarak ön plana çıkıyor. Geçtiğimiz mevsim takımda yer alan Çinli ormancının bu performansı onu düşündürmüş olacak ki gelecek mevsim oynamama kararı aldı. Ning, 2021 Bahar Mevsimi’nde inaktif konumda yer alacak.

Profesyonel oyunculuk kariyerine alt koridorda başlayan Ning, 2017 yılında Young Miracles forması giyerken ormana geçme kararı aldı. Young Miracles’da nişancı pozisyonunda forma giyerken alt koridordaki partneri Ming’di. Ning’in 2017 yılında başlayan Invictus Gaming kariyeri, ilk iki yılında yükselen bir grafikle devam etti. İlk mevsiminde Worlds’e katılmayı kıl payı kaçıran isim 2018 sezonunda Worlds şampiyonluğu yaşadı.

2019’da ise hem MSI’a hem de Worlds’e yarı finalde veda eden Invictus Gaming’de Ning’in performansı birçok taraftar tarafından sorgulandı. 2020’de ise hiçbir uluslararası turnuvaya katılamayan IG’nin kadrosundas bazı değişiklikler yapmasına kesin gözüyle bakılıyordu. Ormancı XUN, alt koridor Snow ve destek Lucas’ın akademi takımından as kadroya yükselmesinin yanı sıra bir de Wink ile anlaşan IG, yepyeni bir yapılanmayla karşımıza çıktı.

Takım gelecek mevsim tecrübeli ormancı Ning yerine çaylak XUN ile Vadi’ye inecek. Ning ise profesyonel oyunculuk kariyerine ara vererek bir süre dinlenecek. Bakalım IG gelecek mevsim nasıl bir performans sergileyecek?


Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamış