Oncan, 1907 Fenerbahçe Espor’a transfer oldu

Ana Sayfa / Blog
 Son Yazılar
Oncan, 1907 Fenerbahçe Espor’a transfer oldu

Geçtiğimiz günlerde 5 Ronin’den ayrılan üst koridor Oncan, 1907 Fenerbahçe Espor ile anlaşmaya vardı.

Sezona genç oyunculardan kurulu bir kadroyla başlayan 1907 Fenerbahçe Espor ilk haftalarda beklentilerin altında kaldı. Zaman geçtikçe tecrübelenen oyuncular ve oturan takım uyumuyla birlikte daha iyi performanslar sergilemeye başlayan ekip üst sıralardaki rakiplerini mağlup etmeyi başardı. Bu hafta oynanacak maçlar öncesinde takımın üst koridoru Lenom’ın aldığı cezayla birlikte üst koridorda kimi tercih edeceği merak edilen Fenerbahçe, 5 Ronin’den ayrılan Oncan ile anlaşmaya vardı.

Oncan ülkemizde ilk olarak SuperMassive Akademi forması giydi ve ardından 5 Ronin ile Şampiyonluk Ligi tecrübesi yaşadı. Sadece bu tecrübeyle sınırlı kalmayarak TBF oynayan genç üst koridor, 2021 başında da takımda kaldı ancak işler beklenilen gibi gitmedi. Takım içi sorunlar yaşayan 5 Ronin, Oncan ve Pilot ile yolları ayırarak yoluna Skewer ve Andariel’le devam etmeye karar verdi.

İki taraf da karşılıklı açıklamalar yaparak kendi fikirlerini savundu ve neticesinde Oncan takımdan ayrıldı. Hollanda’ya döneceğini belirten isim, bugün yapılan açıklamaya göre bir başka ŞL takımı 1907 Fenerbahçe Espor ile anlaşmaya vardı. Fenerbahçe’de üst koridor Lenom, sergilediği uygunsuz davranışlar yüzünden bir hafta men ve 1000 Türk Lirası cezaya çarptırılmıştı. Oncan bu hafta sonu Şampiyonluk Ligi’ne dönerek Vadi’nin üst tarafında 1907 Fenerbahçe Espor forması giyecek.

Fenerbahçe bu hafta fastPay Wildcats ve Team Aurora karşısına çıkacak. Şu zamana kadar dört galibiyet altı mağlubiyet alan ekip, playoff potasının bir sıra dışında yer alıyor.


Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamış