PES 2020 Çıkış Tarihi ve Yenilikler

Ana Sayfa / Blog
 Son Yazılar
PES 2020 Çıkış Tarihi ve Yenilikler
5/5

     Pes 2020 İsim değişikliği yapıp başına eFootball ismini getirmiştir. Oyunun çıkış tarihi 10 Eylül 2019 tarihidir. Oyun ilk defa E3 2019 tarihinde duyuruldu ve Xbox One, PS4 ve PC için çıkacak. Oyunun demo tarihi 30 Temmuz 2019 tarihidir. Oyunun Standart, Legend Edition sürümleri vardır. 14 farklı takım bulunuyor ve takımlarla çevrimiçi maçlar yapılacaktır. Paylaşılan takımlar; Palmeiras, FC Barcelona, Sao Paulo, Vasco da Gama, Boca Juniors, Universidad de Chile, Colo-Colo, Arsenal FC, Flamengo, River Plate ve Sport Club Corinthians Paulista’dır. 


PES 2020 Yenilikleri
 

Oynanış


     Pes 2020 oyununun en önemli özelliği Andres Iniesta ile anlaşıp onun oyun görüşü, yetenekleri ve top sürme tekniğini oyuna yansıtmak olsa gerek. Oyuncu hataları gerçekli bir hale getirilecek, rakipler dikkatsizce hatalardan faydalanabilmeniz için daha çok fırsat yaralatabilecek şekilde geliştirilmiştir. Bunun dışında oynanışta kişisel oyun tarzlarına göre bir oynanış tarzı ve top kontrolü oyuna eklenmiştir. Iniesta’nın yakın çalışmaları sonucunda geliştirilen İncelikli Top Sürme, doğal bir teknik kabiliyeti olan oyuncularda, diğer oyunculara göre üstünlük sağlayabilmesi açısından önemlidir. Bağlama duyarlı vuruş isabeti özelliği ile daha isabetli paslar atılabilecek. Defans daha gerçekçi bir hal alıp geliştirilmiştir. Bunların dışında Ronaldinho gibi oynama özelliği ile daha eğlenceli ve heyecanlı bir oyun tarzı bize ulaşıyor.


Maç Günü Modu


     Bu mod ile bir taraf seçip o tarafta büyük finale kadar gidebilme şansına sahipsiniz. Önce grup maçları yapılıyor. Etkinlik puanına göre büyük finale katılabiliyorsunuz. Büyük finale katılım en iyi performansların analiz edilip katılma hakkınız var ise mücadele etme hakkına sahip olabiliyorsunuz. Bu maçı kazanan birçok ödülleri kazanabilecek. Büyük final canlı olarak islenebilecektir. Online mod ile oynanır ve Espora katkısı olacak gibi. 
Ana Lig Moduna Eklenen Diyalog Modu
     Ana lig maçlarının öncesinde ve sonrasında, transfer görülmelerinde ve basın toplantılarında oyun içi diyaloglar ana lig moduna eklenmiştir. Bunun için birçok teknik direktörle anlaşılmış ve bu teknik direktörleri seçip oyuna başlayabiliyoruz. Bu kişiler sayesinde daha gerçekçi bir diyalog sistemi geliştirilmiştir.


Oyun Grafikleri ve Efektler


     Yüksek performanslı 3 boyutlu tarama teknolojisi ile stadyumlar ve taraftarlar gerçekçi bir şekilde tasarlanmıştır. Bunun dışında maç sırasında saatin geçmesi ile gölge boylarında kısalma veya uzama olabilecek ve dinamik bir hava bizi karşılayacak. Çimlerde de yeşil çim teknolojisi sayesinde pasın ve şutun ayrıca top sürmede gerçekçiliği çok üst düzeye çıkartılmıştır. Farklı bir görüntü oryaca çıkacak gibi görünüyor. Oyuncular gerçekçi şekilde tasarlanmıştır.

 
PES 2020 sistem gereksinimleri
Minimum
İşletim sistemi: Windows 7/8.1/10 – 64bit
İşlemci: Intel Core i5-3470 veya AMD FX 4350
Bellek: 4 GB
Ekran kartı: NVIDIA GTX 670 veya AMD Radeon HD 7859 – 2 GB
DirectX: 11.0
Boş alan: 30 GB
Çözünürlük: 1280×720


Önerilen
İşletim sistemi: Windows 7/8.1/10 64-bit
İşlemci: Intel Core i7-3770 veya AMD FX 8350
Bellek: 8 GB
Ekran kartı: NVIDIA GTX 760 veya AMD Radeon R9 720X – 4 GB
DirectX: 11.0
Boş alan: 30 GB
Çözünürlük: 1920×1080


Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamış