PUBG Mobile 2.0 Ne Zaman Çıkacak? Yenilikler Neler?

Ana Sayfa / Blog
 Son Yazılar
PUBG Mobile 2.0 Ne Zaman Çıkacak? Yenilikler Neler?

PUBG Mobile 1.9 Güncellemesi oyuncular arasında oldukça beğenilmişti. PUBG Mobile yeni bir güncellemenin hazırlığını tamamladı ve PUBG Mobile'in 2.0 APK'sı 2022 Mayıs ayında oyuncularla buluşacak. PUBG Mobile 2.0 güncellemesi konusunda resmi Youtube kanalında yeniliklerden bahsetti. Geliştirici ekip bu videoda birçok detaydan bahsederek oyuncuları bir hayli meraklandırdı. 

PUBG Mobile 2.0 Güncellemesi Yenilikler Neler?

 

1-) Livik Haritası Geliştirmeleri

Livik haritası konusunda geliştiriciler en son güncellemeleri yaptılar. Geliştiriciler Livik haritasında şu değişiklikleri yapıyor. 

Yeni Temalı Bölgeler

Bu bölümde Livik haritasında Midstein ve Blomster'da bazı değişikliklere gidildi. Bunların dışında Kereste Deposu konumu Lojistik Merkezi olarak kaydedildi. Tüm bunların dışında "Iceborg" adlı yeni bir alan haritaya eklendi. 

Yeni Araç

Livik haritası küçük fakat yine de oyun geliştiricileri yeni bir arazi aracını oyuna eklendi. UTV araç farklı arazilerde hareket etmeyi kolaylaştıracak. Çok yönlü bir araç rotasyon yapmada oyunculara yardımcı olacaktır. 

XT Silah Satın Alma 

Livik haritasında tedarik mağazalarından artık XT varyantları alınabilecek. Çok sayıda silahları yükseltme kasalarını satın alarak elde edebileceksiniz.

Livik haritasına özel Yeni Oyun ve Özellikler

  • Gelişmiş Tedarik Bölgesi: Bu belirli bölgeler, oyunculara üst düzey kaynaklar sunacak.
  • Hazine Avı haritası: Bir hazine haritası eklendi ve oyuncular bunları kullanarak erzak bulunan kasaları bulabilir.
  • Futbol Sahası: Blomster'a bir futbol sahası eklendi ve oyuncular gol atarak çeşitli ödüller kazanacak.
  • Yüksekten Uçan Araçlar: Araç rampaları da kullanıma sunuldu ve oyuncular araç rampalarını kullanarak kendilerini havaya fırlatabilecek.
  • Zipline hatları: Oyuncular, eklenen zip hatlarını kullanarak harita boyunca seyahat edebilir veya dönebilir.
  • Berry Hunt: Yenilebilir meyveler eklendi ve oyuncular enerjiyi geri kazanmak için bunları tüketebilir.

2-) Klasik BR İyileştirmeleri

Yeni Harita Mekanizması

PUBG Mobile 2.0 güncellemesi ile birlikte bazı haritalarda oyun alanının dışında canı azalan oyuncular isterse Kurtarma Ucağı alabilmek için pikap araç çağırabilecek. Bu uçak ile hızlıca güvenli alana geçebilir fakat hasar almaya devam edecek.

Battle Royale Arenaları

PUBG Mobile 2.0 güncellemesi ile Sonhak haritasının bir arena versiyonu eklenecek. Oyuncular burada silahlarını kullanmada ustalasabilir ve yakın çatışmalar için kendisini alıştırabilir. 

Temel Kontrol Deneyimi İyileştirmeleri (HİS)

Oyuncular oyunu ornarken adaha iyi bir deneyim sağlamaları için geliştirici ekip birçok geliştirme yaptı. Artık kontrollerde oyuncu koşarken veya hasar alırken dokunsal işlevler olacak. Yani oyuncu ateş ederken veya koşarken bunu hissedebilecek bir geri bildirim alacak.

3-) Ban Pan 2.0 İyileştirmeleri

PUBG Mobile 2.0 güncellemesi ile güvenlik alanında büyük güncelleştirmeler yaşanacak. Buna göre Ban Pan 2.0 güncellemesi oyuna gelecek. Bir cep telefonu numarasını bağlama gibi çok sayıda güvenlik önlemi ve daha akıllı ve daha hızlı hile önlemleri alınacak. 

  • Yeni hile önleme özellikleri
  • Güvenlik inceleme işlevi
  • İyileştirilmiş oyuncu deneyim
  • Yeni kartal inceleme sistemi

4-) Marka Anlaşmaları ve İşbirlikleri

PUBG Mobile 2.0 ile birlikte Evangelion, GB Teddy Bear ve BLACKPİNK gibi şirketlerle işbirlikleri imzaladı. Ayrıntılar henüz açıklanmış değil.

5-) P.D.P Projesi (Project)

Yeni PDP (Ptopia Desing Project) ile dünyanın dört bir yayındaki oyuncularla iletişime geçilerek yeni yaratıcı zihinleri oyuna kazandırarark yeni karakterler ve silahlar geliştirilecek. Bu konuda PUBG Mobile yetkilileri oldukça heyecanlı ve nelerin geleceği şimdiden merak konusu.

 

Esporanalist.com

 

 


Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamış