Ragner, Papara SuperMassive’e transfer oldu

Ana Sayfa / Blog
 Son Yazılar
Ragner, Papara SuperMassive’e transfer oldu

Son olarak Galatasaray Espor forması giyen üst koridor Ragner, son şampiyon Papara SuperMassive ile anlaşmaya vardı.

Gelecek sezon için genç ve başarıya aç bir beşli oluşturmak isteyen Papara SuperMassive geçtiğimiz gün ana koçun CristoL olacağını duyurdu. Bugün ise Ragner transferini duyuran ekip, kadrosunu açıklamaya başladı. Ragner’in sezon sonunda Avrupa takımlarıyla görüştüğü biliniyordu fakat tercihini SUP’tan yana kullandı.

Profesyonel oyunculuk kariyerine ilk başladığında takımının zayıf halkası olarak gösterilen Ragner, bir mevsimde inanılmaz bir çıkış yakaladı. Dark Passage’a transfer olduktan sonra bütün kariyeri değişen oyuncu sezon arasında çok sıkı çalışarak ligin en iyi üst koridorlarından biri haline geldi. Genç üst koridor Dark Passage’dan Galatasaray Espor’a transfer oldu ve takımın aldığı bir mevsimlik ceza sebebiyle o süre zarfında ligde mücadele edemedi.

Galatasaray Espor geçtiğimiz günlerde VFŞL 2021 Kış Mevsimi kadrosunu duyurmuş ve üst koridora Luana’yı transfer ettiğini açıklamıştı. Bu da Ragner’in Galatasaray’dan kesin olarak ayrıldığını kanıtladı. Papara SuperMassive’e transfer olacağı dedikoduları vardı ve bu dedikodular gerçekleşti. SUP’un gelecek mevsim kuracağı kadroyu bir süre koruması bekleniyor. Bu sayede ilerleyen dönemlerde başarı hedefleniyor.

CristoL ve Ragner transferlerinin art arda açıklanması, yarın da bir duyurunun habercisi olabilir. Yarın akşam saatlerinde Papara SuperMassive Twitter sayfasını takip etmenizi öneririz. Bakalım SuperMassive, espor haber sayfaları Esporin ve Invade tarafından duyurulan isimleri açıklayacak mı?


Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamış