Rhioni, Dark Passage’a transfer oldu

Ana Sayfa / Blog
 Son Yazılar
Rhioni, Dark Passage’a transfer oldu

Riot Kontrat Veri Tabanı’na göre VFŞL takımlarından Dark Passage, transferin son gününde nişancı Yücel “Rhioni” Morgül ile anlaştı.

VFŞL takımlarından Dark Passage, transfer döneminin son gününde geçtiğimiz günlerde Team Aurora’dan ayrılan nişancı Yücel “Rhioni” Morgül  ile anlaştı. İki taraftan resmi bir açıklama henüz yapılmadı.

Profesyonel oyunculuk hayatına 2017’de Highest Espor’da başlayan Rhioni, 2019 Yaz Akademi Ligi’nde Galatasaray Akademi forması giydi. Sonrasında Team Aurora’ya transfer olan oyuncu Akademi’de kendini gösterip As kadroya yükseldi.

Sezona Madly, Chosen, Bendix, Black/Rhioni, Sparz gibi isimlerle başlayan Team Aurora 3. hafta sonunda hedeflediği yerden çok uzaktaydı. Ligin ilk 2 haftasında galibiyetle tanışamayan ekip 3. haftada ilk galibiyetini alabildi. Bu sonuçtan memnun olmayan Team Aurora yönetimi takımda değişikliklere gitti. Orta koridora geçtiğimiz sezonda Dark Passage’da oldukça iyi bir performans gösteren Waena’yı alan ekip ormancı pozisyonu için de Kituruken ile anlaştı. Bu oyuncularla da sonrasında yolunu ayıran Team Aurora maçlara şu anda Astreoid,Urban, Bendix, Kwashi ve Beplush810 beşlisiyle çıkması bekleniyor.

Beklentilerin üzerinde bir kış mevsimi geçiren Dark Passage normal sezonu ikinci sırada bitirmeyi başarmıştı. Mevsimin başlarında nişancı pozisyonunda Black ile oynayan Dark Passage, sonrasında oyuncu ile yollarını ayırmış ve alt koridorda Wastee’ye şans vermeye başlamıştı. Seyirciler Wastee’nin performansından oldukça memnunken takım oldukça şaşırtıcı bir karar almış ve ligimizde daha önce de oynamış Achuu ile anlaşma imzalamıştı. Yarı finalde fastPay Wildcats ile eşleşen takım favori olarak çıktığı maçta rakibine 3-0 kaybetmiş ve sezonu tamamlamıştı.

Yaz Mevsimi’ne yenilenmiş bir kadro ile başlayan ekip ormana Kireas’ı, orta koridora Ksaez’i ve nişancı pozisyonuna yedek durumdaki Wastee’yi getirdi. Mevsime iyi bir başlangıç yapan ekip ilk 3 haftayı Beşiktaş’ın hemen arkasında 2. sırada tamamladı. Sonraki 2 haftada baskın oyununu kaybetse de şu an 8 galibiyet 6 mağlubiyet ile ligin 4. sırasında yer alıyor.


Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamış