Valorant 4. Bölüm 3. Kısım Savaş Bileti Ödüller ve Çıkış Tarihi

Ana Sayfa / Blog
 Son Yazılar
Valorant 4. Bölüm 3. Kısım Savaş Bileti Ödüller ve Çıkış Tarihi

Valorant’ın yeni yasası olan 4. Bölüm 3. Kısım Savaş bileti 27 Nisan 2022 tarihinde oyuncularla buluşuyor. Yeni ajan Türk Fade, yeni bir BattlePass (Savaş Bileti) yeni skin paketi RGX 11Z Pro 2 ekleniyor.

Bunların yayında 4. Bölüm 2. Kısımda verilen ödüllerin az olmasından dolayı Valorant 4. Bölüm 3. Kısımda birçok ödülle oyuncuları sevindiriyor. Bu ödüllerde ise 3 adet silah skin paketi (Caolition Cobra, .SYS ve Hue Shift) Bu ödüller dışında spreyler, oyuncu kartları ve silah uğurları veriliyor. Yeni Savaş Bileti 1000 VP ile satın alınabilecek ve DP kazanarak bu ödülleri kazanabileceksiniz. 55 Seviye’de 1 ödüllere sahip olacaksınız.

Silah Görünümleri veya Skinleri

1-) Caolition Cobra Paketi

Caolition Cobra skin paketi hayvan temalı (Kobra yılanı) bir görünüme sahiptir. Bunun yakında yeşil renk hariç 3 adet renk (mavi, kırmızı ve turuncu) varyantına sahiptir. Pakette Frenzy, Judge, Marshal ve Odin silahları bulunuyor.

Frenzy

Judge

Marshal

Odin

2-) .SYS Paketi

.SYS Skin paketi yakın dövüş silahı da bulunan ve oyuncuların çok beğeneceği bir skin paketi olacak gibi gözüküyor. Fütüristik bir tasarıma sahip olan skin paketinde yakın dövüş silahı “Balta” görünümündedir. Siyah renk üzerinde kırmızı ve mor renklerin ahengi çok güzel bir görüntü sağlamaktadır. Pakette renk varyantı veya bir seviye yükseltmesi gözükmüyor. Paketin içeriğinde Bucky, Sheriff, Stinger, Vandal ve Balta yakın dövüş silahı gözüküyor.

Bucky

Sheriff

Stinger

Vandal

Balta

3-) Hue Shift Paketi

Hue Shift Skin paketi, sade bir tasarımın yanında gündelik doğası gereği bir çok oyuncu tarafından tercih edilecek bir silah paketidir. Pakette haritanın konumuna göre mordan pembeye doğru değişen bir renk skalası vardır. Tasarım olarak Unutulmaz ve Uçan Domuzcuk skin paketlerine benziyor. İçeriğinde Spectre, Shorty, Phantom ve Bulldog bulunuyor.

Spectre

Shorty

Phantom

Bulldog

Silah Uğurları, Spreyler ve Oyuncu Kartları

1-) Silah Uğurları

Silahın belirli bölgelerine takılan ve oldukça hoş bir görüntü sağlayan kozmetik görünümlerdir.

2-) Spreyler

Valorant ve CS:GO gibi oyunlarda tüm bölgelere kendi tarzını yansıtacak şekilde duvarlara iz bırakmak için kullanılan kozmetik bir görünüm.

3-) Oyuncu Kartları

Oyuncu kartları ise oyun seçimi ve oyuna girerken bekleme sırasında gözüken kartlardır. Bu kartları tüm oyuncular tarafından gözükmektedir.

 

 

Esporanalist.com


Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamış