Valorant 7.10 Yama Notları Tüm Detaylar

Ana Sayfa / Blog
 Son Yazılar
Valorant 7.10 Yama Notları Tüm Detaylar

Valorant 7.10 Yama notu ile birlikte birçok ajanda güncelleme ve iyileştirme geldi. Bu ajanlar genel olarak Jett'in Keskin Fırtına (X) yeteneğini ve Deadlock'ın NanoÇekim (C) bombasını güncellerken, Fade ve Reyna için yalnızca Takımlı Ölüm Kalım Savaşı'nda geçerli olacak değişiklikler yapıldı.

Valorant 7.10 Yama Notları

Ajan Güncellemeleri

Deadlock

NanoÇekim (C) bombasına yakalanan oyuncular artık yeteneğin etkisinden kurtulmak için bağı kendileri kaldırmak zorunda. Bu değişiklikten önce NanoÇekim bombasının yakaladığı oyuncu ağın etki alanından çıkarak veya etkinin süresinin geçmesini bekleyerek bağdan kurtulabiliyordu.

- NanoÇekim bombasının zayıflatması artık yakalanan oyuncu bağı kaldırana kadar sürecek.

- NanoÇekim bombasına yakalananlar artık arttırılmış yerçekimi ve hareket kısıtlama etkisine maruz kalacak. Örneğin, NanoÇekim bombası artık Jett'in Rüzgâr Gibi (E) yeteneğinin mesafesini kısaltıyor.

- NanoÇekim bağının kaldırılma süresi arttı: 0,85 sn. > 1,5 sn. oldu.

- NanoÇekim bombasının yarıçapı arttı: 6 metre > 8 metre oldu.

Jett

- Jett Keskin Fırtına (X) yeteneğini kuşandığında görülen üçüncü şahıs animasyonları çatışmada daha anlaşılır olacak şekilde güncellendi. Artık Jett'in koşma ve bıçak atma hareketlerini ayırt etmek daha kolay olacak.

TAKIMLI ÖLÜM KALIM SAVAŞI Güncellemeleri

Reyna

- Reyna'nın Kem Göz (C) yeteneği Takımlı Ölüm Kalım Savaşı'nın yakın çatışmalardan oluşan doğasında takım arkadaşlarını etkilemediği için epey güçlüydü. Ayrıca İmparatoriçe (X) de zaman kısıtlaması olmadığı için fazlasıyla etkiliydi. Bu değişikliklerle Reyna'nın güçlü olduğu anlar arasındaki süreyi arttırıyor ve İmparatoriçe'yi etkinleştirmek isteyen Reyna oyuncularını ulti kürelerini toplamaya geliştiriciler teşvik ediyor.

  - Takımlı Ölüm Kalım Savaşı'na özel değişiklikler:

     - Kem Göz (C) yeteneğinin bekleme süresi arttı: 44 sn. > 51 sn. oldu.

     - İmparatoriçe (X) artık %14 daha yavaş doluyor.

Fade

- Takımlı Ölüm Kalım Savaşı'nda Fade'in yeteneklerini kullanmak ve onlardan faydalanmak biraz zordu. Bu değişikliklerle Fade'in düşmanlarını takip edip onlara daha kolay yaklaşabilmesini sağlanıyor.

- Takımlı Ölüm Kalım Savaşı'na özel değişiklikler:

     - Ecel (C) yeteneğinin bekleme süresi azaldı: 44 sn. > 36 sn. oldu.

     - Mıhla (Q) yeteneğinin bekleme süresi azaldı: 51 sn. > 48 sn. oldu.

Performans Güncellemeleri

- İstatistikler sayfasına ön ayarlar eklendi.

Giderilen Hatalar

- Silah ve ayak sesleri de dahil olmak üzere bazı ses türlerindeki yankı efektinin doğru uygulanamamasına neden olan hata giderildi.

- Viper'ın İni (X) yeteneğinin mini ve mega haritada düzgün bir şekilde görüş engellememesine neden olan sorun giderildi.

- Fade'in Ecel (C) yeteneğinin belirli nesnelerin içinden geçebilmesine neden olan sorunlar giderildi.

- Oyun Arapça dilindeyken oyuncu raporlama menüsündeki raporlama düğmesinin üzerindeki yazının bir kısmının görünmemesine neden olan sorun giderildi.

 

 

Esporanalist.com


Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamış