Valorant Champions 2022 Skin Paketi Çıkış Tarihi ve Fiyat

Ana Sayfa / Blog
 Son Yazılar
Valorant Champions 2022 Skin Paketi Çıkış Tarihi ve Fiyat

Valorant Champions 2022, 31 Ağustos’ta İstanbul’da başlıyor. Yılın son Valorant Champions Turu olan etkinlik Türkiye’de başlıyor ve Türk seyirciler oldukça heyecanlı. Dünyanın en iyi 16 takımı Champions 2022’yi kazanmak için birçok mücadele verecekler. Tüm bu heyecanın dışında geçen yılda yayınlanan bir skin görünüm paketi oyuncularla buluşuyor. Geçen yıl verilen silah Vandal ve Karambit bıçağı vardı. Bu yıl ise Phantom ve Kelebek Bıçağı oyuncularla buluşacak.

Valorant Champions 2022 paketi 2021’de yayınlanan paketten bile daha güzel bir görünümü sahip olacak. Phantom ve Kelebek bıçağı geçen yılki Champions 2021 aurasını en iyi şekilde koruyacak. Fakat Champions 2022 skin paketi biraz daha animasyonları yüksek. Phantom ve kelebek bıçağı, oyuncunun maçta kaç öldürme elde ettiğine bağlı olacak değişen bir görsel animasyona sahip olacak. Buna ek olarak Kelebek bıçağı 25 öldürmeye ulaştığında en iyi animasyonu özel bir altın renkli parlak bir deriye sahip olacak.

Phantom ve Kelebek bıçağında üç adet yükseltilebilir animasyon ve VFX seviyesi bulunuyor. Radyanit Puanları ile yükseltilecek. Özellikler Sonlandırıcı animasyonu oldukça önemlidir. Sonlandırıcı iki bölümden oluşmaktadır. 1. seviyesinde düşman öldürüldüğünde altın renkli öldürülen düşman gözükecek. İkinci bölümde ise gökyüzünü incelerken Champions 2022 Kupası gözükür.

Riot Games Yapımcısı Laura Baltzer ise şu açıklamalarda bulundu;

Şampiyonlar 2022 silahlarını tasarlarken, oyunculara geçen yılki hissiyatı veren bir görünüm vermek istedik: İstekli ve cesur bir şey ister turlarda ister sıralamada öne çıkın, esnemenize ve becerinizi sergilemenize izin veren bir şey. VCT yayınında 30 düşüyor. Bunu yapmak için, oyuncuların sevdiği Champions 2021 silahlarının birçok unsurunu aldık ve birkaç değişiklik ekledik. Bu eklemelerle amacımız, espor yayınını geliştirecek özellikleri keşfetmeye devam ederken aynı zamanda her oyuncunun kendi dereceli tırmanışının rekabetçi hissini geliştirmeye devam etmekti. Amaç, tam Şampiyon Aurası'nı ilham verici ve nadir hissettirmekti - bunu elde etmek kolay değil ve bunu sık sık görmeyeceksiniz, ancak yaptığınızda unutulmaz olmalı."

Valorant Champions 2022 (Şampiyonlar 2022) Skin Paketi Kaç VP?

Champions 2022 Skin Paketi Exclusive yani Seçkin skin paketi serisinde yer almaktadır. Bundan dolayı da paketin fiyatı 6167 Valorant VP'dir. Paket 23 Ağustos ile 21 Eylül 2022 tarihleri arasında satın alınabilecek. Pakette ayrıca bir adet spray, bir adet silah uğuru ve oyuncu kartı bulunmaktadır.

Champions 2022 Phantom Kaç VP? 2675 Valorant VP

Champions 2022 Kelebek Bıçağı Kaç VP? 5350 Valorant VP

Champions 2022 Paketi

Valorant Champions 2022 Paketinde Bulunan Silahlar ve Animasyon Seviyeleri

 

Valorant Champions 2022 paketinde Phantom ve Kelebek bıçağı bulunmaktadır. Ayrıca spray, silah uğuru ve oyuncu kartı da bulunuyor.

Valorant Champions 2022 Silah Yükseltme Seviyelere Göre özellikleri

Silah (Phantom)

1. Seviye – Özel Champions 2022 model tasarımı, Champions 2022 logo tasarımı, parlayan kırmızı mermiler, özel ADS nişangahı

2. Seviye – Champions 2022 logosu şeklinde özel kırmızı namlu flaşı; inceleme sırasında, Champions 2022 marşı özel bir inceleme animasyonuyla çalar; özel ateşleme sesi; oyuncu bir öldürme aldığında Champions 2022 logosunun parlamasını etkileyen bir öldürme etkisi olur.

3. Seviye – Bitirici ve Öldürme Sancağı

4. Seviye - Bu seviye, 2 özelliği olan Şampiyonanın Aurasını içermektedir:

     - Phantom, oyuncu oyunda en fazla öldürmeye sahip olduğunda altın renginde parlayan bir dış hatlara sahip olur.

     - Her 5 öldürmede bir, silahın tasarımı "gelişir" ve kırmızı kristal parçaları kademeli olarak tüfeği doldurur, maksimum 25 öldürmeye ulaşır.

Kelebek Bıçağı

1. Seviye – Özel Şampiyonlar 2022 model tasarımı

2. Seviye – Özel altın VFX kaydırmaları, kelebek bıçağı animasyonları ve döngü animasyonu

3. Seviye - Bu seviye, 3 özelliği olan Şampiyonanın Aurasını içermektedir:

      - Oyuncu oyunda en fazla öldürmeye sahip olduğunda kelebek bıçağının altın rengi parlayan bir çerçeveye sahip olur.

     - Her 5 öldürmede, bıçağın tasarımı "gelişir" ve kırmızı kristal parçaları bıçağı aşamalı olarak doldurur, maksimum 25 öldürmeye ulaşır.

     - Oyuncu, oyundaki en fazla öldürmenin yanı sıra 25 öldürmeye sahip olduğunda, şampiyon olmanın ne anlama geldiğini somutlaştıran özel bir inceleme animasyonuna sahip olurlar.

Valorant Champions 2022 Silah ve Bıçak Animasyon Gelişimleri Varyantlar

Phantom

Temel Seviye + Seviye 2 + 3

Seviye 4 + Glow (Parıltı) ile 5’ten az öldürme

Glow  ile Seviye 4 + 5 öldürme

Seviye 4 + Glow ile 10 Öldürme

Seviye 4 + Glow ile 15 Öldürme

Seviye 4 + Glow ile 20 Öldürme

Seviye 4 + Glow ile 25 Öldürme

Not: En iyi parçalayıcı olmamak, yukarıdaki varyantların altın parıltı efektine sahip olmamasına neden olur.

Kelebek Bıçağı

Seviye 1 + 2

Seviye 3 + Glow ile 5’ten az öldürme

Glow ile Seviye 3 + 5 öldürme

Seviye 3 + Glow ile 10 öldürme

Seviye 3 + Glow ile 15 öldürme

Seviye 3 + Glow ile 20 öldürme

Seviye 4 + Glow ile 25 öldürme

Not: En iyi parçalayıcı olmamak, yukarıdaki varyantların altın parıltı efektine sahip olmamasına neden olur.

 

 

Esporanalist.com


Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamış