Valorant Champions 2023 Skin Paketi Çıkış Tarihi, Fiyatı ve Özellikleri

Ana Sayfa / Blog
 Son Yazılar
Valorant Champions 2023 Skin Paketi Çıkış Tarihi, Fiyatı ve Özellikleri

Valorant¸ 29 Temmuz 2023 tarihinde Valorant Champions 2023 skin paketini tüm oyunculara bir tanıtım videosu ile birlikte tanıttı. Tanıtım videosunda gördüğümüz kadarı ile birinci sınıf bir skin paketi oldu. Video’da pakette bulunan silah ve bıçak, animasyonlar ve Champions 2023 turnuvası ile de ilgili detaylar bulundu.

Valorant Champions 2023 skin paketi, altın yüklü bir Vandal silahı ve popüler bir bıçak görünümünün halefi olan Valorant GO! 1. Cilt bıçağına benzemektedir.

Champions 2023 Vandal skini, en sevilen silah görünümlerinden olan Asil Vandal silahına inanılmaz derece de benzemektedir. Altın ve siyah gövde üzerinde ince morumsu bir ışıltıyla ve yaldızlı kaplamaya eşik eden büyüleyici bir tasarım söz konusudur.

Bıçak görünümü ise Jett’in güçlü Bladestorm’unu andırıyor. Tamamen farklı bir hava getiriyor ve parlak bir VCT logosuna sahip temiz yaldızlı bir tasarım anlayışı bulunuyor.

Valorant Champions 2023 skin paketi 5 Ağustos 2023 tarihinde çıkış yapacak ve 30 Ağustos 2023 tarihinde mağazadan silinecek.   

 

VALORANT CHAMPİONS 2023 SKİN PAKETİ KAÇ VP?

Valorant Champions 2023 Skin Paketi Seçkin (Exclusive) serisindedir. İçeriğinde Vandal, Yakın dövüş silahı, oyuncu kartı, silah uğuru ve sprey yer almaktadır. Paketin fiyatı ise 6100 Valorant VP olacak.

- Champions 2023 Vandal – 2675 Valorant VP

- Champions 2023 Kunai – 5350 Valorant VP

CHAMPİONS 2023 SKİN PAKETİ ANİMASYON SEVİYELERİ

Champions 2023 skin paketinde 2 adet skin yer almaktadır. Vandal ve yakın dövüş silahı.

Vandal

1. Seviye – Özel Model, mermiler ve ADS retikülü

2. Seviye – Yeni inceleme animasyonu ve SFX, Yeni namlu flaşı + silah sesi VFX'i, Öldürme sırasında, görünümdeki Şampiyonlar logosu altın renginde parlayacak

3. Seviye – Yeni Kill Banner ve Kill SFX, Turun son öldürmesi, bir bitirici animasyonu oynatır

4. Seviye – Oyuncu şu anda oyunda MVP ile eşleşiyorsa, silah da altın bir aura alacaktır.

Yakın Dövüş Silahı (Kunai)

1. Seviye -  Özel model değişikliği

2. Seviye – Yeni kuşanma animasyonu ve VFX, Yeni inceleme animasyonu ve VFX, Yeni eğik çizgi VFX'i, Yeni eğik çizgi sonrası animasyonlar ve VFX

3- Seviye – Oyuncu şu anda MVP ile eşleşiyorsa, yakın dövüş ek etkiler alır

 

 

Esporanalist.com


Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamış