Valorant Harbor Ajanı Fragmanı İle Yetenekler Gösterildi

Ana Sayfa / Blog
 Son Yazılar
Valorant Harbor Ajanı Fragmanı İle Yetenekler Gösterildi

Riot Games yetkilileri Valorant için yeni ajanı kısa süre önce yepyeni bir fragman ile oyuncularına sundu. Harbor için yayınlanan Fragmanın ismi ise "DALGALARA HÜKMET" adında oldu. Harbor, fragmanda tüm görkemiyle gözüküyor. Harbor tüm silahları adamları, antik eseri ve suyu kendi iradesine göre bükerek yeniyordu. Bir fragman ile birlikte Harbor ajanının bazı yetenekleri de tahmini olarak oyuncularla paylaşıldı.

Daha önceleri yeni Ajanın Valorant tarafından Bölüm 5. 2. Kısım ile tanıtılması bekeniyordu fakat durum biraz aksadı. Daha sonraları ilse Varun Batra veya kod adı "Mage" olarak bililen Harbor ajanı birçok sızıntı yapan kişiler tarafından oyunculara tanıtıldı. Tabi ki oyuncular da oldukça heyecanlandı.

Harbor ajanı Kontrol Uzmanı ajanı olarak oyunculara sunulacak. Kontrol Uzmanı olacak olan Harbor ajanının yetenekleri ise birçok oyuncu tarafından spekölasyona uğradı. Oyuncular ayrıca birkaç ay önce Ajan'ın yeteneklerini sızdırmıştı.

Sızıntılara göre ajanın yetenekleri şunlardır:

  • Vision Taker (C) - Bir distorsiyon duvar başlatıcısı donatın. Küçük bir bozulma çizgisi oluşturmak için ateş edin. Eğer geçerlerse düşmanlar kısa bir süreliğine kör olur.
  • Tartarus Çukuru (Q) - Bir tartarus şarj cihazı donatın. Biraz hasar veren ve bölgesindeki oyuncuları yavaşlatan sakatlayıcı bir atış yapmak için ateş edin.
  • Balon (E) - Balonu donatın ve yetenek tuşuna basarak bir balonu aşağı yerleştirmek için aşamalı bir duruma girin. Geçilmez bir balon oluşturmak için etkinleştirin. Mermiler geçemez.
  • Golem (X) - Golem bebeğini kuşan. Bebeği atmak için ateş edin. Yarıçaptaki tüm takım arkadaşları bir yenilenme buffı alacak ve düşmanlar bir bozunma debuff'ı alacak. Bir süre veya düşmanlar tarafından yok edilene kadar sürer.

Harbor'ın yeteneklerini hala ayrıntılı olarak tanıtılmadığı için bilemiyoruz fakat, resmi fragmanın yayınlanması ile bazı yetenekleri hakkında bilgilerimiz oluştu.

Paylaşılan Fragmana Göre Yetenekleri

Fragmanın ilk dakikalarında Harbor bir motorsiklet üzerinde birkaç motorsikletli düşmandan kaçarken gözüküyor. Tam kaçarken kolundaki bileziğe benzer bir şeyden yeteneği çalıştırıyor ve yuvarlak bir makine ile ikinci silahlı adamı aracından düşürmek için kullanıyor. Diğer hedefi ise sihirli bir bilezikle çağrılan yüksek bir su duvarı kullanılarak her iki düşmanı da etkisizleştiriyor. Burada bahsedilen su duvar olayı sızıntılarda gözüken C yeteneği ile eşleşiyor. Diğer yetenek ise 

Fragmanın ikinci kısmında ise 3 yeteneğe göz atıyoruz. İkinci kısımda Harbor birçok düşmanla baş ediyor. Bu kısımda düşmanlarından bir su perdesi ise görüşü engelleyen ve mermi geçirmeyen bir yetenek ile kaçıyor. Bu yetenek Viperin Perdesine benziyor. Bu yetenek sızıntılarda gözüken yeteneklere uyuşmuyor. 2. yetenekte ise Harbor bir su balonu içerisinde gözüküyor. Burada mermi geçmiyor ve görüşü de engelleyen bir smoke'a benziyor. Bu yetenek ise sızıntılarda gözüken E yeteneğine benziyor. 

Fragmanın sonunda ise geniş bir alana büyük bir su dalgası gönderiliyor. Düşmanlar su alanı içinde kalırlarda çürüme etkisinde olacaklar ve hasardan etkilenecekler. 

 

Tabi ki bu yeteneklerin bazıları sinematiklerde çok farklı bir dramatik sahne olarak çekilmektedir. Bundan dolayı da yeteneklerin ve ajanın oyuna geldiğinde farklı şekilde gözükecek veya bazı yetenekler olmayacaktır. Harbor'ın resmi lasman tarihi ve çıkış tarihi 18 Ekim 2022'dir.

 

esporanalist.com

 


Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamış