Valorant’ın 21. Ajanının İsmi Belli Oldu: Harbor

Ana Sayfa / Blog
 Son Yazılar
Valorant’ın 21. Ajanının İsmi Belli Oldu: Harbor

Valorant 21. Ajanı olarak yeni ajanı resmi bir görsel ile Valorant/Riot Games tarafından oyunculara paylaşıldı.

Riot Games, son birkaç haftadır Valorant ajanının piyasaya sürülmesiyle ilgili birçok ipucunu oyuncularla paylaşıyordu. Bu tanıtımlar, Fade ajanı çıktığındaki gelen gizli e-postaları, Hindistan’daki popüler yerlerin resimlerini ve hatta Cypher tarafından paylaşılan bir ses kaydını da içermektedir. Valorant’ın 21. Ajanın adı ise Harbor oldu. Harbor ismi ise şuradan gelmektedir:

Harbor, ölçülemez bir güce sahip değerli bir eseri çalıp bir savaş suçlusu olmadan önce halkının gözünde bir zamanlar kahramandı. Hindistan’dan gelen gerçek adı, okyanusları yöneten bir Hindu tanrısı ile bağları olan Varun Batra’dır.

pic.twitter.com/9VyRuk1q2C — VALORANT // TÜRKİYE (@VALORANTtr) October 10, 2022

 

Okyanuslardan bahsederken Harbor için yayınlanan teaser (tanıtım) görüntüsüne göre yetenekleri için suyu kullanabiliyor gibi gözükmektedir. Harbor, tanıtımda bir motosikletin üstünde gözüküyor. Savaşın ortasında kask takmış ve uzun bir su duvarı ile çevrili görülüyor. Bu su duvarının içinde, Astra’nın nihai yeteneğine çok benzeyen mermileri engelleyebilen bir su duvarı kubbesine benzer bir savunma gözüküyor.

Riot Games, Harbor’ın başka bir Kontrol Uzmanı ajanı olacağını bildirdi. Harbor, Valorant’ta Viper, Omen, Brimstone ve Astra ile birlikte beşinci Kontrol uzmanı ajan olacak. Harbor, ajanı 18 Ekim 2022 tarihinde yayınlanacak olan 5. Bölüm 3. Kısım güncellemesi ile birlikte oyunculara sunulacak.

 

Esporanalist.com

 


Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamış