Valorant’ın Yeni Ajanı Neon

Ana Sayfa / Blog
 Son Yazılar
Valorant’ın Yeni Ajanı Neon

Valorant’ın en son ajanı, son birkaç haftadır çok konuşuluyor ve ajan hakkında daha fazla ayrıntı kullanıcılara ulaşmaya başladı.

Valorant, 4.Bölüm 1. Kısım bilgilerini yanlışlıkla sızdırdı ve bu da Valorant’ın resmi olarak gelen özelliklerin ifşa olmasına sebep olmuştu. Ket Art, bir süredir “Sprinter” kod adını kullanan Neon adlı yeni bir ajanı ortaya çıkardı.

 

Looks like some of you might be faster than our next Agent. Here's an uncropped version to share.
See ya next week! pic.twitter.com/B9wofVpbwE — VALORANT (@PlayVALORANT) December 31, 2021

 

Neon ajanı muhtemel olarak yıldırım tabancı yeteneklere sahip olacak ve Riot Games’în ima ettiği gibi, Valorant’ta şimdiye kadar ki en hızlı ajan olacak. Oyuncular ajanın oyuna ne kadar fayda sağlayıcını görmek için şu an sabırsız.

Valorant Bölüm 4 Kısım 1 12 Ocak 2021 tarihinde gelecek gibi gözükmektedir. Valorant’ta yeni ajan bu bölüm ile gelecek. 3. Bölüm 3 kısım ise 11 Ocak 2022 tarihinde sona erecek.

Valorant’ın Yeni Ajanı Neon Hakkında Bilgiler

Valorant’a gelecek olan son ajan Neon ile ilgili bilgiler Temmuz 2021 tarihinde başlamaktaydı. Yeni yıla girmemiz ile birlikte yeni detaylar da gün yüzüne çıktı. Valorant’ın son ajanı olan Neon’un ilk başlarda kod ismi “Sprinter” olduğu yönünde olmuştu. Fakat Riot Games yetkililer bu ismin doğru olmadığını ve ajanın isminin Neon olduğunu duyurdu.

Key Art, yeni ajanın Valorant’taki diğer tüm ajanları geride bırakacak şekilde hızlı olduğunu ve kod adının Sprinter olduğunu bildirmişti.

Resmi olacak ajan, Bölüm 3 Kısım 3’te Chamber’ın katılmasının ardından Valorant’a katılmış olan 19. Ajan olacak. Ajan sınıfına gelince, yıldırım hızında olduğunu düşünürsek bu ajan Düellocu bir ajan olacağı yönünde işaretleri veriyor. Ajanın geçmişiyle ilgili pek bilgimiz yok fakat ayrıntılar geldikçe sizlere bilgi verilecek. Şu an için ajanın Filipinler’den geldiği ve Şampiyonlar 2021’de alay edilen seslendirmelerinden bunun teyit edildiği bilgisi bulunuyor.

 

Esporanalist.com


Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamış