Valorant Kızıl Musibet (Crimsonbeast) Skin Paketi Kaç VP?

Ana Sayfa / Blog
 Son Yazılar
Valorant Kızıl Musibet (Crimsonbeast) Skin Paketi Kaç VP?

Valorant’ın yeni skin kaplama paketi Kızıl Musibet oyun tarafından paylaşıldı. Paket, Dört silah ve bir adet yakın dövüş silahıyla birlikte gelmektedir. Premium yani İhtişamlı kaplama paketleri arasına girmektedir. Pakete ilk olarak baktığımızda Ejder Ateşi skin paketine benzediğini görmekteyiz.

Valorant geliştirici ekibi uzun bir zamandır oyuncularını memnun edecek şekilde güzel silah kaplamalarını oyunculara sunuyor. Bu dış silah kaplama görünümleri, birkaç farklı ses efekti ve animasyon ile birleştiğinde oyuncuları mest etmektedir.  En son gelen skin paketi ise Zamanın Ötesi skin paketi oldu. Bu silah oldukça iyi bir satış derecesine ulaştı.

Kızıl Musibet Skin Paketi Çıkış Tarihi ve İçeriği

Kızıl Musibet skin paketinde Vandal, Sheriff, Judge, Marshall ve yakın dövüş silahı Hammer (Çekiç) bulunmaktadır. Kızıl Musibet skin paketi 5 Ekim 2022 Tarihinde oyuncularla buluşacak. Skin paketi İhtişamlı (Premium) skin paketinde yer aldığından dolayı animasyon yükseltmelerine sahip olacak.

Kızıl Musibet skin paketinde genel olarak teme alev üzerinedir. Skin paketinin içinden lav akıyor gibi bir tema görmekteyiz. Ayrıca skin paketinde bulunan silahların altında Kızıl Musibet yaratığının bir resmi gözükmektedir. Bu da silahlara ayrı bir hava katmaktadır. Yaratık statik değildir ve küçük dikey hareketler yapmaya devam eder.

Kızıl Musibet skin paketinde hem görsel hem de ses efektleriyle güzel bir görünümdedir. Skin paketinde bulunan silahlarla bir düşman öldürüldüğünde düşman ve silah alev alır. Ayrıca silahın içinde akan sıcak lav gözükür. Ayrıca düşman öldürüldüğünde silahlardan bir yanma sesi çıkar. Silahlar incelenirken Ejderha benzeri yaratık ince çığlıklar atmaktadır. Yakın dövüş silahı Hammer (Çekiç) ise büyük bir demire benzemektedir. Seviye 2 animasyon yükseltmesinde silah ve bıçakta alevler yükselmektedir.

Kızıl Musibet skin paketinde seviye 2’ye kadar animasyon yükseltmesi bulunuyor. Bunun dışında renk varyantı bulunmamaktadır. Tek renk olarak geliyor. Pakette ayrıca oyuncu kartı, silah uğuru ve sprey bulunmaktadır.

Kızıl Musibet Skin Paketi Kaç VP?

Kızıl Musibet skin paketi İhtişamlı skin paketi serisinde bulunduğundan dolayı 7100 Valorant VP ile alınabilecek.

Kızıl Musibet Vandal – 1775 Valorant VP

Kızıl Musibet Sheriff – 1775 Valorant VP

Kızıl Musibet Judge – 1775 Valorant VP

Kızıl Musibet Marshall – 1775 Valorant VP

Kızıl Musibet Hammer (Çekiç) – 3550 Valorant VP

 

Esporanalist.com

 


Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamış