Valorant Yağmacı Vandal Kaç VP? Kaç TL? 2022

Ana Sayfa / Blog
 Son Yazılar
Valorant Yağmacı Vandal Kaç VP? Kaç TL? 2022

Valorant’ta bulunan Vandal silahı oyuncular tarafından çok beğenilmekte olup en çok kullanılan silahlardan birisidir. En çok kullanılan silah olmasından dolayı oyuncular Vandal silahı için çıkarılmış olan skin veya görünümlerini oldukça merakla beklemektedir. Bunlardan birisi de Yağmacı Silah Skin koleksiyonunda bulunan Yağmacı Vandal silahıdır. Yağmacı skin paketi 2020-11-03 tarihinde çıkış yaptı ve paketin toplam fiyatı 7100 Valorant VP idi.

Yağmacı Vandal skininde mor renk dışında 3 adet renk stili bulunuyor. Bunlar; kırmızı, siyah ve beyaz renklerdir. Ayrıca Yağmacı Vandal silah skininde 4. Seviye’ye kadar yükseltilebilen Animasyon yükseltme bulunmaktadır. Bu animasyon hem ses hem de video görüntü olarak oyuncuları cezbetmektedir.

Tüm bunlardan dolayı oyuncular Yağmacı Vandal’ın mağaza bölümünde gözükmediğinde fiyatını merak etmektedir. Oyuncular Yağmacı Vandal’ı mağazaya geldiğinde 1775 Valorant VP ile satın alabilir. Yağmacı Vandal 1775 Valorant VP’dir.

Yağmacı Vandal’ı mağaza bölümünden almak için ise almanız gereken VP iki adettir. Bir adet 1450 Valorant VP ve iki adet 175 Valorant VP satın alarak oyun mağazasından Yağmacı Vandal’ı envanterinize katabilirsiniz.

 

Esporanalist.com


Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamış