Valorant Yeni Ajan ISO Tüm Detaylar

Ana Sayfa / Blog
 Son Yazılar
Valorant Yeni Ajan ISO Tüm Detaylar

Valorant’ın 24’üncü ajanı ISO oldu. Yeni ajan Valorant Ajan havuzuna 7. Bölüm 3. Kısım ile birlikte gelecek. Yeni ajan ISO Düellocu rolünde olacak ve tek bir yetenek ile tüm oyuncuları öldürebilecek bir yeteneğe sahip olacak. Yeni ajan hakkında Riot Games Çin kökenli bir ajan olacağı hakkında ipuçları yayınladı. Yeni ajan ISO’nun ekipmanı yani silahı ise Sheriff silahı oluyor. Ayrıca ajan hakkında oyuncu kartı, silah uğuru ve sprey ürünleri de 7. Bölüm 3. Kısım ile birlikte oyuncuların beğenisine sunulacak. Ajan hakkında da yepyeni bir teaser yayınlandı.

ISO Ajan Yetenekleri

Q – Undercut

Moleküler bir cıvata donatın. Dokunduğu tüm oyunculara kısa bir KIRILGAN etkisi uygulayarak onu ileri fırlatmak için ateş edin. Vida, duvarlar dahil katı nesnelerin içinden geçebiliyor.

Valorant 24. Ajan ISO Yetenekleri | #VALORANT

Under Cut - Q pic.twitter.com/6ydAToXeZl
— Espor Analist (@esporanalist) October 19, 2023

 

E – Double Tap

Odaklanma zamanlayıcısını BAŞLATIN. Tamamlandığında, öldürdüğünüz veya hasar verdiğiniz yere düşen düşmanların bir enerji küresi oluşturduğu bir akış durumuna girin. Bu küreyi vurmak size herhangi bir kaynaktan gelen hasarın bir örneğini emen bir kalkan kazandırır.

Double Tap - E pic.twitter.com/GjA3Ipxkvt — Espor Analist (@esporanalist) October 19, 2023

C- Contingency

Prizmatik enerjiyi bir araya getirmek için donatın. Mermileri engelleyen, yıkılmaz bir enerji duvarını ileri itmek için ATEŞ et.

Contingency - C pic.twitter.com/eh9Ieo9i3N — Espor Analist (@esporanalist) October 19, 2023

X – Kill Contract

Boyutlararası bir arenayı donatın. ATEŞ EDİN ve savaş alanı boyunca bir enerji kolonu fırlatarak sizi ve vurulan ilk düşmanı arenaya çekin. Siz ve rakibiniz ölümüne düello yapıyorsunuz.

Kill Kontract - X pic.twitter.com/FbOueXDuwO — Espor Analist (@esporanalist) October 19, 2023

 

 

Esporanalist.com 


Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamış