Valorant Yeni Gözcü Ajan Deadlock Yetenekleri

Ana Sayfa / Blog
 Son Yazılar
Valorant Yeni Gözcü Ajan Deadlock Yetenekleri

Valorant 23. Ajan olan Gözcü rolündeki ajanını tanıttı. Yeni ajanın ismi ise “Deadlock” oldu. Gözcü rolündeki 5. Ajan Deadlock oldu. Deadlock ajanı Valorant 7. Bölüm ile birlikte oyuna eklenecek. Valorant 7. Bölüm 27 Haziran 2023 tarihinde oyuncularla buluşacak.

Deadlock ajanının yetenekleri, savaş alanını en ölümcül saldırılardan bile korumak için bir dizi son teknoloji nanotel konuşlandırmasına olanak tanıyor. Şu ana kadar oyunda görülen ajanlardan oldukça farklı bir yetenek modeli vardır.

Valorant’ın en son Gözcü üyesi olan Deadlock hakkında oyun tasarımcısı Alexander Mistakidis şu sözlerde bulundu:”

Deadlock için oynanış hedefimiz, yardımcı programlarını önceden kurma ihtiyacının aksine, yardımcı programlarıyla aktif olarak yerlerini korumak isteyen oyuncular için bir Temsilci yaratmaktı.”

“Umudumuz, bunun, rakipleri hakkındaki bilgilere dayalı olarak oyunlarını ve stratejilerini çevik bir şekilde duyabilmeye değer veren oyunculara hitap etmesidir.”

Valorant 23. Ajan Deadlock Yetenekleri

Deadlock, doğası gereği bir gözcü rolündedir. Bundan dolayı yetenekleri belirli bir bölgeyi savunurken veya tekrar ele geçirirken tutmak için mükemmeldir. Bir düşman, sinsi bir oyun için yandan veya daha farklı bir yerden geliyorsa, bu konuda oldukça yeteneklidir.

Valorant resmi bir oynanış videosu yayınladı. Yetenekleri bu oynanış videosunda gösteriliyor. Yetenekleri birini düşmanların bir sitenin belirli bir bölümünün kontrolünü ele geçirmesini önlemek üzerine bir videodur.

 

GravNet (C)

Bir GravNet bombası KUŞAN Fırlatmak için ATEŞLE. El bombasını aşağıdan fırlatmak için ALTERNATİF ATEŞLE. GravNet yere çarptığında patlayarak içine yakalanan düşmanları çömelmeye ve yavaşça hareket etmeye zorlar.

Sonik Sensör  (Q)

Bir Sonik Sensör KUŞAN. Donatmak için ATEŞLE. Sensör, ses çıkaran düşmanlar için bir alanı izler. Ayak sesleri, silah sesleri veya önemli bir gürültü algılanırsa o bölgede sarsıntıya neden olur.

Bariyer Ağı (E)

Bir Bariyer Ağı diski donatın. ileri fırlatmak için ATEŞLE. Disk, yere değdiğinde başlangıç ​​noktasından ajanların hareketini engelleyen engeller oluşturur.

Yok Etme (X) Nihai Yetenek

Bir Nanotel Hızlandırıcı kuşan. Vurulan ilk düşmanı yakalayan bir nanotel darbesi salmak için ATEŞLE. Yakalanan düşman, nanotellerden oluşan bir yol boyunca çekilir ve serbest bırakılmadıkça sona ulaşırsa ölür. Nanotel kozası yok edilebilir.

 

Esporanalist.com


Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamış