Valorant Zamanın Ötesi (ChronoVoid Skins) Skin Paketi Kaç VP?

Ana Sayfa / Blog
 Son Yazılar
Valorant Zamanın Ötesi (ChronoVoid Skins) Skin Paketi Kaç VP?

Valorant oyuncuları ve dünya çapındaki birçok Valorant grup üyeleri yepyeni bir skin paketine yakında kavuşacak. Zamanın Ötesi skin paketi olarak bilinen yeni skin paleti 21 Eylül 2022 tarihinde çıkacak.

 Zamanın Ötesi skin paketinde oyunun en çok tercih edilen silahlarından olan Phantom ve Vandal silahları bulunmaktadır. Ayrıca pakette oldukça özel bir yakın dövüş silahı bulunmaktadır. Zamanın Ötesi skin paketi Seçkin (Exclusive) skin paketinde bulunmaktadır. Pakette 4 adet silah 1 adet yakın dövüş silahı bulunmaktadır. Silahlarda baz renk dışında 3 adet renk varyantı buluyor. Ayrıca pakette bulunan silahlar ve yakın dövüş silahında VFX ve SFX animasyon güncellemesi bulunuyor. Silahlarda 4. Seviye’ye kadar yükseltme yapılabiliyor. Yakın dövüş silahında ise 3. Seviye’ye kadar animasyon yükseltmesi yapabilirsiniz.

Zamanın Ötesi skin Paketinin Sanat tasarımcı Lideri olan Stefan Jevremovic Paketin Deadalus’un hikayesinden ve Girit Kralı ve Zeus’un oğlu Minos için inşa ettiği muhteşem Labirent’ten esinlendiğini aktardı.

“Amaç, benzersiz bir deneyime sahip bir bilimkurgu silahı yaratmaktı. Teknolojik olarak gelişmiş ancak lüks olarak kabul edilebilecek bir şey göstermek istedik. Daedalus ve Minotaur'un Labirenti hikayesinden ilham alan fikir, bir gizem duygusu iletmekti. ve güç ve yasak bir hazine parçası tutmak. Kadim güçlerin kalıntılarını temsil eden bir silah yapmak istedik."

Valorant’ta bulunan Yağmacı ve Afet Silah skin paketlerinde olduğu gibi eski silah setlerinden de güç veya esintilerde alınmıştır. Bu konuda Riot Games Yapımcısı Victoria Kim şu şekilde konuştu:

“Altın. Asgard. Tanrıların gücü. Soru şuydu, ya betada sahip olduğumuz Drips silah kaplamasını gerçek yapsaydık? Tabii şimdi buna bakınca, ikisi arasında bağlantı kurmayı asla düşünmezsiniz. Ama İskandinav tanrısı gibi hırslı başlangıçlarla başladı. Ondan sonra daha az gösterişli ve daha yüksek moda, lüks ve tasarıma dönüştü. Daha önce yapmadığımız bir şeyi yapmaya çalıştık.”

Ayrıca, önceki silahların küre benzeri tasarımları olduğundan, geliştirici ekibin silahlara benzersiz bir tasarım eklemek istediğini oyunculara aktardı:

"Önceki silahlarımızın çoğunun merkezinde küre veya dairesel tasarımlar vardı, bu yüzden kendimize daha ne yapabiliriz diye sorduk? Başka ne yapabiliriz? Animasyon ve VFX ile neler yapabileceğimize baktığımızda, ortaya çıkan şey şuydu: gözü büyüleyen ama dikkatini dağıtmayan hareketli görsel parça. Kinetik bir masa oyuncağına sahip olmak gibi, hem hoş hem de tatmin edici, ancak hem kontrol edilen hem de kontrol edilemeyen bir güç tarafından tahrik ediliyor."

Riot Games Yapımcısı Victoria Kim ayrıca Zamanın Ötesi skin paketinin oyunda bulunan en çekici skin paket çizgilerinden birisi olduğunu söylüyor:

"Silahları canlandırırken biraz zorlandık çünkü yeni bir şey yapmaya çalışıyorduk. Gerçekten pürüzsüz ve güçlü hissettiren ama dikkat dağıtmayan bir şey yapmak istedik. Fikir, kürenin her katmanını yapmaktı. bağımsız hareket edin ve doğru olması biraz zaman alsa da sonuç inanılmaz bir şey oldu ve VFX'i bunun üzerine, daha doğrusu içine koymaya karar verdiğimizde, her şeyi daha da inanılmaz hale getirdi. , bu dış görünüm şimdiye kadar yaptığımız en çekici dış görünümlerden biri ve hepsi bu ekibin harika çalışması sayesinde."

Zamanın Ötesi (ChronoVoid) Skin Paketi Kaç VP?

Valorant Zamanın Ötesi skin paketi 4 adet silah bir adet yakın dövüş silahı ile oyunculara sunulacak. Paket Seçkin (Exclusive) skin paketinde bulunmaktadır. Paketin fiyatı 8700 Valorant VP’dir.

Zamanın Ötesi Phantom – 2175 Valorant VP

Zamanın Ötesi Vandal – 2175 Valorant VP

Zamanın Ötesi Judge – 2175 Valorant VP

Zamanın Ötesi Sheriff – 2175 Valorant VP

Terminus A Quo – 4350 Valorant VP

Zamanın Ötesi Paketinde Bulunan Silahlar ve Animasyon Seviyeleri

 

Zamanın Ötesi skin paketinde Vandal, Phantom, Judge, Sheriff ve yakın dövüş silahı bulunmaktadır.

Zamanın Ötesi Skin Paketi Silah Yükseltme Seviyeleri ve Özellikleri:

Zamanın Ötesi skin paketinde bulunan silahların özel görsel efektler, ses animasyonları, sonlandırıcı animasyonları, öldürme afişi ve renk çeşitleri bulunmaktadır.

Silahlar

1. Seviye – Özel Mod; Özel ADS nişangahı, özel mermiler

2. Seviye – Özel Namlu ağzı flaş efektleri ve ateşleme sesi

3. Seviye - Animasyonları, görsel efektleri ve sesi özel boşta bırakma, donatma, yeniden yükleme ve İnceleme

4. Seviye - Sancak ve Öldürünce Bitiricilik animasyonu

1. Renk Varyantı – Yeşil

2. Renk Varyantı – Kırmızı

3. Renk Varyantı – Siyah

Yakın Dövüş Silahı (Zamanın Kökeni)

1. Seviye – Özel Mod, animasyon ve görsel efektler

2. Seviye – Özel inceleme animasyonu, görsel efektler ve ses efektleri

1. Renk Varyantı – Mor

2. Renk Varyantı – Kırmızı

3. Renk Varyantı – Sarı

Zamanın Ötesi Silah ve Bıçakların Renk Varyantları

Vandal Renk Varyantları

Phantom Renk Varyantları

Judge Renk Varyantları

Sheriff Renk Varyantları

Silah Uğuru, Oyuncu Kartı ve Sprey

Zamanın Kökeni (Terminus A Quo) Renk Varyantları

 

Esporanalist.com

 


Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamış