VFŞL Yaz Mevsimi Ödülleri’nde detaylar belli oldu

Ana Sayfa / Blog
 Son Yazılar
VFŞL Yaz Mevsimi Ödülleri’nde detaylar belli oldu

Her mevsim geleneksel olarak mevsimin en iyilerini belirlediğimiz Mevsim Ödülleri’nde detaylar belli oldu. Riot az önce yayımladığı makalede, oylamanın 26 Temmuz Pazar saat 19.00’da başlayacağını duyurdu. Makale ile ilgili diğer ayrıtıları haberimizde bulabilirsiniz.

VFŞL Yaz Mevsimi’nde lig aşamasının tamamlanmasına yalnızca iki hafta kaldı! Mevsimin en iyilerinin belirlendiği Mevsim Ödülleri için oylamalar 8. hafta maçlarının tamamlanmasının ardından başlıyor. Mevsimin en iyileri 10 farklı dalda ödüllendirilecek, Taraftar Özel Ödülü oylaması 26 Temmuz Pazar saat 19.00’da başlayacak.

10 ödülün 9’u VFŞL Yayın Ekibi ve VFŞL takımlarının koç ekipleri tarafından belirlenecek. Taraftar Özel Ödülü ise, 26 Temmuz Pazar saat 19.00’da woobox’ta açılacak oylama ile izleyiciler tarafından belirlenecek.

Taraftar Özel Ödülü, VFŞL’nin 8 haftası tamamlandıktan sonra en az 8 maça çıkmış ve hâlâ bir takımın kadrosunda kayıtlı bulunan bütün oyuncular oylamada yer alacak. Ödül sahibi, izleyiciler tarafından belirlenecek. Oylama 26 Temmuz Pazar günü saat 19:00’da başlayacak. Oylamaya ilişkin duyuru VFŞL sosyal medya hesaplarından yapılacak. ​

Vodafone FreeZone Mevsimin En Değerli Oyuncusu, Dokuzuncu haftanın sonuna kadar oynanan maçlarda en fazla Vodafone FreeZone Maçın En Değerli Oyuncusu seçilmiş kişi Vodafone FreeZone Mevsimin En Değerli Oyuncusu ödülünün de sahibi olacak. Eşitlik olması durumunda VFŞL Yayın Ekibi ve VFŞL takımlarının koçları en yüksek puana sahip olan isimler arasında oylama yapacak.

Mevsimin Çaylağı Geçmiş mevsimlerde herhangi bir profesyonel ligde 4’ten daha fazla maçta oynamamış, 8. hafta itibariyle en az 8 maça çıkmış ve hâlâ bir takımın kadrosunda kayıtlı bulunan bütün oyuncular oylamada yer alacak. Ödül sahibi, VFŞL Yayın Ekibi ve VFŞL takımlarının koç ekipleri tarafından belirlenecek. ​

Mevsimin En Çok Gelişen Oyuncusu Geçmiş mevsimlerde VFŞL’de mücadele eden, 8. hafta itibariyle en az 8 maça çıkmış olan ve hâlâ bir takımın kadrosunda kayıtlı bulunan bütün oyuncular arasından VFŞL Yayın Ekibi tarafından seçilen isimler oylamada yer alacak. Ödül sahibi, VFŞL Yayın Ekibi ve VFŞL takımlarının koç ekipleri tarafından belirlenecek. ​

En İyi Üst Koridor

En İyi Ormancı

En İyi Orta Koridor

En İyi Alt Koridor

En İyi Destek

En İyi Koç Ekibi

VFŞL’nin 8. haftası itibariyle en az 8 maça çıkan ve hâlâ bir takım kadrosunda kayıtlı bulunan bütün isimler oylamada yer alacak. Ödül sahibi, VFŞL Yayın Ekibi ve VFŞL takımlarının koç ekipleri tarafından belirlenecek.

Bütün ödüller için oylama 26 Temmuz Pazar günü, saat 19:00’da başlayacak ve 3 Ağustos Pazartesi günü aynı saatte sona erecek! Mevcut Covid-19 Salgını nedeniyle ödül sahiplerinin katılım göstereceği bir canlı yayın yapılmayacak. 10 Ağustos Pazartesi akşamı Youtube kanalımızda ödül sahiplerinin açıklandığı röportajlarla dolu bir video yayımlanacak.

Geçtiğimiz Kış Mevsimi’nde mevsim ödüllerine takım halinde 1907 Fenerbahçe Espor damga vurmuştu. Seyircilerin ve koçların oylarıyla verilen 10 ödülün 7’sini alan ekip bu ödülleri şampiyonlukla taçlandırmıştı.

 


Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamış